Reklama

Łomazy: Rozpoczęto ocieplenie elewacji gminnej bazy komunalnej

Trwają prace związane z przebudową i przystosowaniem dawnego budynku Spółdzielni Usług Rolniczych na gminną bazę komunalną i inkubator przedsiębiorczości. Zadanie wykonuje Zakład Stolarsko-Budowlany Zdzisław Serhej z Łomaz.

Budynek po wykonaniu przebudowy będzie służył mieszkańcom gminy w zakresie gospodarki komunalnej, a także w zakresie podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej. Powstały inkubator przedsiębiorczości może stać się jednocześnie centrum życia gospodarczego mieszkańców, którzy planują uruchomienie własnej firmy. Stworzenie gminnej bazy komunalnej wpłynie na szybkość działania oraz zaspokojenie potrzeb mieszkańców, poprawi funkcjonowanie gminnego PSZOK. Dodatkowym atutem po zakończeniu projektu będzie stworzenie nowych miejsc pracy w zakresie gospodarki komunalnej.

Umowa na wykonanie prac została podpisana w styczniu br., na chwilę obecną wykonano już konstrukcję dachową, wstawiono okna oraz wykonano posadzkę. Obecnie rozpoczęły się prace związane z ociepleniem elewacji.

Więcej informacji o inwestycji:
Gminna baza komunalna i inkubator przedsiębiorczości w Łomazach <<==>> LINK

 

materiał, zdjęcie: UG Łomazy
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama