Reklama

Wszystkie aktualności

19 10policjabp_ukradl paliwo

Kobylany: Ukradł paliwo – odpowie za włamanie

Za kradzież z włamaniem odpowie 29-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. Mężczyzna podejrzany jest o włamanie do zbiorników z paliwem i kradzież 250 litrów oleju napędowego. Do zdarzenia doszło pod koniec września br. w miejscowości Kobylany. Wczoraj 29-latek usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Więcej »
19_11_13_kiermasz_bozonarodzeniowy_lomazy

I Kiermasz Bożonarodzeniowy w Łomazach (zaproszenie)

Wójt gminy Łomazy zaprasza na I Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 8 grudnia (niedziela) w godz. 13:00 – 17:00 w Gminny Ośrodku Kultury w Łomazach. Na gości czekały będą stoiska z artykułami, ozdobami, zabawkami upominkami świątecznymi. Ponadto z okazji dnia otwartego Gminnego Ośrodka Kultury i Gminnej Biblioteki Publicznej w Łomazach moc dodatkowych atrakcji. Szczegóły na poniższym plakacie. 

Więcej »
18_01_26_mammografia_rokitno

Bezpłatna mammografia w Leśnej Podlaskiej (zaproszenie)

26 listopada (wtorek) w godzinach 09:00-14:00  na parkingu przy sklepie Delikatesy Centrum (ul. Bialska 48) będzie można skorzystać z bezpłatnego badania mammograficznego. Badania dotyczą kobiet w wieku 50-69 lat. Rejestracja pod numerem telefonu: 723 351 002.

Więcej »
19 11terespol_swietowanie niepodleglosci (12)

3 dniowe obchody Święta Niepodległości w Terespolu (galeria)

Terespol świętował 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez 3 dni. Zrealizowanych w tym czasie zostało kilka inicjatyw społecznych. Odbył się turniej tenisa ziemnego, turniej szachowy, gra terenowa, debata społeczna, potańcówka w klimacie dwudziestolecia międzywojennego, bieg ulicami miasta a także wystawa historyczna i koncert pieśni patriotycznych. Tradycyjnie złożono też wieńce pod pomnikiem.

Więcej »
19_11-d-ue-chiny-100-pod-ochrona

Wieści z Unii: UE-Chiny: 100 pod ochroną

Polska Wódka będzie chroniona w Chinach. UE i Chiny zakończyły negocjacje w sprawie dwustronnej umowy o ochronie 100 europejskich oznaczeń geograficznych w Chinach i 100 chińskich oznaczeń geograficznych w Unii przed podrabianiem i przywłaszczaniem praw. Przełomowe porozumienie ma przynieść obu stronom wzajemne korzyści handlowe i zwiększyć popyt na produkty wysokiej jakości.

Więcej »
19 11bigbp_ rozwijaj biznes bp statowa

„Otwieraj i rozwijaj biznes w Białej Podlaskiej” (zaproszenie)

Prezydent Miasta Biała Podlaska zaprasza na spotkanie informacyjno-promocyjne „Otwieraj i rozwijaj biznes w Białej Podlaskiej” organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 22 listopada 2019 r. godzina 10:00 Urząd Miasta Biała Podlaska ul. Marsz. J. Piłsudskiego 3, sala nr 238 Uczestnictwo należy potwierdzić do 19 listopada 2019 r. telefonicznie pod nr. tel. 83 341 68 41, 83 341 69 71 e-mailowo na adres: [email protected]dlaska.pl lub zarejestrować się na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl

Więcej »
19 11sport_janow podlaski biegi niepodleglos (4)

Biegali w Janowie Podlaskim (galeria)

Rangę powiatową miały Biegi Niepodległości jakie zorganizowano 8 listopada 2019 w Janowie Podlaskim. W sportowo – uroczystym wydarzeniu udział wzięło kilkaset dzieci i młodzieży! Imprezę wspomógł Bialski Szkolny Związek Sportowy.

Więcej »
????????????????????????????????????

Janów Podlaski: Nietrzeźwy uciekał przed policjantami

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz nie zatrzymanie się do kontroli odpowie 50-letni mieszkaniec Janowa Podlaskiego. Sprawca próbował uniknąć odpowiedzialności porzucając pojazd oraz podając nieprawdziwe dane osobowe. W chwili zatrzymania w organizmie miał niemal 1,5 promila alkoholu. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Więcej »

Reklama