Reklama

Fotorelacja z Witoroskiej – uzupełnianie tunelu i ławy pod kolejne metry ściany oporowej (galeria)

Kolejne odwiedziny naszej ekipy na placu budowy dojazdów do tunelu pod linią kolejową na przejeździe Witoroska - Lubelska. Prace wykonuje bialskie PRD Horeglad. Zmiany i nowości w skrócie: chodnik na Gromadzkiej, oświetlenie tunelu, ławy betonowe pod bariery bocznych nasypów.

Największe zmiany dotyczą ulicy Gromadzkiej. Coraz więcej ułożonych kostek powstającego chodnika. Coraz więcej uporządkowanego otoczenia, gotowych zjazdów na posesje. Krawężnik pojawia się po wschodniej stronie ulicy. Na samym obiekcie tunelu pojawiły się lampy oświetleniowe. Zarówno po stronie pieszo-rowerowej jak i nad trasą drogową. Zaawansowane są prace związane z uszczelnianiem przeciwwilgociowym – hydroizolacją. Widoczne są dodatkowe ławy zalane betonem na których powstaną dodatkowe ubezpieczenia boczne konstrukcji nasypów bocznych. Więcej szczegółów na zdjęciach. Zapraszamy!

Wcześniejsze materiały:
Fotorelacja z Witoroskiej – mamy przebicie! (galeria) <<==>> LINK

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Są 2 komentarze do tego artykułu.

  1. Jestem amatorem w temacie ale po tych zdjęciach, nasuwa się jeden wniosek… będzie KASZANA ! Droga spod torów powinna mieć spadek w stronę miasta, to jedno. Jak będzie pod górkę, no to niestety, pod wiaduktem będzie wanna i kąpać się można, bo żaden samochód tam nie ma szans! Byle jaki opad, lub roztopy po zimie.. i dziękuję !!!!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama