Reklama

Fotorelacja z Witoroskiej – mamy przebicie! (galeria)

Kolejny tydzień prac przy budowie dojazdów do tunelu za nami. Sprawdza się wybudowany łącznik objazdowy z którego korzystają samochody osobowe i komunikacja miejska. Ekipy PRD Horeglad Biała Podlaska i Budomex mogą pochwalić się kolejnym zaliczonymi małymi etapami przy realizacji całości. Najważniejsza informacja brzmi - mamy przebicie!! Światło przejazdu tunelu pojawiło się w ulicy Witoroskiej!

Znika nasyp po którym jeszcze do niedawna odbywał się ruch w ulicy Witoroskiej prowadzący do przejazdu kolejowego. Została niewielka jego część. Przebicie nastąpiło w mijającym tygodniu. Już dziś widać światło tunelu z ulicy Witoroskiej. Rozpoczyna się proces budowy właściwej trasy prowadzącej nowym śladem do tunelu od strony północnej.

Zakończono prace ziemne w ulicy Gromadzkiej. W miejscu niedawnych jeszcze prowadzonych wykopów i prac przy budowie głównie sieci kanalizacji deszczowej pojawił się krawężnik uliczny i chodnikowy. Niebawem pojawi się właściwy chodnik a ekipy drogowców przystąpią do naprawy nawierzchni ulicy Gromadzkiej.

Wcześniejszy materiał dotyczący inwestycji
Fotorelacja z Witoroskiej – prace przy budowie dojazdów do tunelu! (galeria) <<==>> LINK

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Galeria:

Autor zdjęć:
Mariusz Maksymiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Są 2 komentarze do tego artykułu.

  1. To będzie jedno wielkie BAGNO !!! Przekonacie się !!!! Widać po tych zdjęciach, od torów powinien być spadek w stronę miasta. No ale to robią „fachowcy” !!!!!!!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama