Reklama

Łomazy: Przebudowa stadionu wkroczyła w decydującą fazę (galeria)

Prace zaplanowane na stadionie w Łomazach a dotyczące gruntownej przebudowy obiektu administracyjno-szatniowego wykonano dotychczas w 90 procentach. Prowadzone są prace nad nowym zagospodarowaniem terenu. Termin zakończenia nie wydaje się być zagrożony. Zgodnie z umową Gminy Łomazy z wykonawcą ostatni szlif ma zostać wykonany późną jesienią tego roku. - Wiosną przyszłego roku na nowym stadionie swoje pierwsze mecze ligowe rozegra Niva Łomazy! - mówi nam Jerzy Czyżewski, wójt Łomaz.

Na ukończeniu jest remont budynku zaplecza sanitarno-administracyjnego. Wybudowana została płyta pod skatepark. Jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się montowanie elementów parku. Miejsce pod trybuny utwardzone zostało kostką, na zakończenie pojawią się krzesełka.

Całość terenu boiska sportowego doczekało się odwodnienia i nawodnienia. Trwa wymiana nawierzchni. Powstały ciągi piesze łączące obiekty od strony ulicy Topolowej. Do wykonania pozostało oświetlenie terenu, instalacja monitoringu i nagłośnienia. Także pojawi się nowa bieżnia.

W budynku zaplecza szatniowo – administracyjnego zamontowano pompę ciepła, na ukończeniu są łazienki i prysznice, zakończono prace w pozostałych pomieszczeniach. Na końcu czeka jeszcze wyposażenie szatni.

Wcześniejszy materiał na temat inwestycji:
Łomazy: Stadion Niwy w przebudowie (film) (galeria) <<==>> LINK


materiał: Radio Biper Łomazy
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama