Reklama

Reklama

Mieszkańcy osiedla Za Torami mają swój teren do aktywnego wypoczynku

Kompleks rekreacyjno - sportowy przy ul. Wyzwolenia, na bialskim osiedlu Za Torami, został w dniu 2 czerwca oficjalnie otwarty i oddany do użytku podczas Pikniku Rodzinnego z "Trójką", z czego skorzystały tłumy dzieci. Każda z atrakcji znajdująca się na tym obszarze była tego dnia licznie oblegana, a zewsząd dobiegały radosne okrzyki.

Posłuchaj ważnego spotu:

Jesteśmy w miejscu, które właśnie po to powstało, żeby było tu gwarno, głośno, wesoło i żeby niósł się śmiech najmłodszych. Życzę wszystkim kapitalnych, integrujących momentów w tym rekreacyjno – sportowym obszarze – mówił podczas otwarcia kompleksu prezydent Michał Litwiniuk.

W uroczystym przecięciu wstęgi wzięli udział m.in. prezydent Michał Litwiniuk, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Stanisław Romanowski, naczelnik Wydziału Rozwoju Miasta Michał Romanowski, prezes Zakładu Gospodarki Lokalowej w Białej Podlaskiej Wojciech Chilewicz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej Barbara Wojarnik oraz nauczyciel wychowania fizycznego i radny miasta Mariusz Michalczuk.

Uczestnicy wydarzenia, które odbyło się pod nazwą „Piknik Rodzinny z Trójką”, mogli korzystać z atrakcji zapewnionych m.in. przez Bialskie Centrum Kultury.

 

materiał, zdjęcia: Urząd Miasta Biała Podlaska
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama