Reklama

Reklama

Bialski Żłobek „Skarbiec Skrzata” świętował swoje 55 urodziny (film)

Dzieci, ich rodzice, wychowawcy i absolwenci Żłobka "Skarbiec Skrzata" w Białej Podlaskiej świętowali w dniu 26 maja jubileusz 55-lecia istnienia placówki. Tego dnia zgromadzeni mieli okazję wspomnieć wieloletnią działalność żłobka oraz obejrzeć występy obecnych jego wychowanków.

Posłuchaj ważnego spotu:

Uroczystość poprowadziła dyrektor żłobka Grażyna Romańczuk, która powitała zgromadzonych gości i podziękowała wszystkim za zaangażowanie w działalność placówki oraz okazywane pracownikom wsparcie. – Zestarzały się mury naszej placówki, ale ludzie w niej pracujący nie mają czasu się zestarzeć. Proszę mi wierzyć, że konieczność dostosowania się do potrzeb dziecka, to nadążanie za jego rozwojem, jest najlepszym z kosmetyków przedłużających nam młodość – mówiła dyrektor Grażyna Romańczuk.

W trakcie wydarzenia zgromadzeni mieli okazję obejrzeć prezentacje multimedialną „Kartka z życia Żłobka” oraz występy przygotowane przez podopiecznych placówki. Na scenie prezentowały się dzieci z grupy II „Perełki” i grupy III „Brylanciki” oraz podopieczna Zuzanna Janik.

Uczestnicy uroczystości wzięli również udział w sadzeniu jubileuszowego drzewa – dębu kolumnowego oraz zakopaniu kapsuły czasu. Przy drzewie umieszczono pamiątkową tabliczkę. Tego dnia nastąpiło także otwarcie sensorycznego placu zabaw. W przecięciu wstęgi uczestniczyli prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk, dr Stanisław Romanowski, dyrektor żłobka Grażyna Romańczuk, ks. kan. Marian Daniluk oraz przedstawiciele rodziców i podopiecznych placówki.

Nie obyło się bez wspólnych zdjęć, wręczenia upominków i wpisów do pamiątkowej księgi, a dodatkowym przyjemnym akcentem był poczęstunek przygotowany przez pracowników żłobka.

 

 

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
zdjęcia: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama