Reklama

Reklama

Sukces bialskiego Piksela w konkursie Ziemia jest jedna we Wrocławiu

Z ogromną radością dzielimy się wspaniałymi informacjami że w 30 Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym z cyklu „Ziemia jest jedna” o tematyce ekologicznej „Inspiracje, klimaty, nastroje…” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście” we Wrocławiu aż 4 prace z naszej Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel”, prowadzonej przez panią Lillę Wielgan-Michaluk zostały docenione przez jury konkursowe.

Posłuchaj ważnego spotu:

Jury w składzie: art. plast. Rafał Kaufhold, art. plast. Viola Ciach-Melewska, art. plast. Marcin Rasiak, art. plast. Ewa Klara Kołakowska – opiekun Galerii MDK „Śródmieście”przyznało:

Nagroda Maja Tekielak

Wyróżnienie Lidia Sacharuk

Kwalifikacja do wystawy Lilianna Rudzka

Kwalifikacja do wystawy Natalia Grzechnik

Na konkurs napłynęły 182 prace plastyczne z 55 szkół i pracowni plastycznych z całej Polski. Organizatorzy oczekiwali prac oddających bujność przyrody, dzikość natury, malownicze wschody i zachody, słoneczne dni, zimowe wieczory, błękity nieba. Obrazy stworzone przez młodych artystów oddają ulotność, niepowtarzalność nastroju, obfitość i różnorodność barw, są efektem refleksji i emocji autora.

Do wystawy pokonkursowej organizatorzy zakwalifikowali 111 prac z 52 szkół i pracowni plastycznych. Od placówki do konkursu można było zgłosić tylko 5 prac. Jako Bialskie Centrum Kultury możemy poszczycić się wspaniałym wynikiem, gdyż aż 4 „pikselowe” grafiki zostały zauważone i docenione przez komisję konkursową!!!

 

materiał: Bialskie Centrum Kultury
tekst i zdjęcia: Lilla Michaluk
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama