Reklama

Dni otwarte i targi pracy w bialskim Medyku (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 21 maja 2023
, godz. 11:00
Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe w Białej Podlaskiej zaprasza na dni otwarte, podczas których odbędą się targi pracy. Przyjdź i sprawdź, jak połączyć pasję z pracą. Redakcja Radia Biper objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Dni otwarte odbędą się 21 maja w godz. 11:00-14:00.

W dniach otwartych naszej szkoły serdecznie zapraszamy młodzież do udziału w fascynujących warsztatach – zachęcają organizatorzy. – To doskonała okazja, aby odkryć swoje talenty i zainteresowania, rozwijać umiejętności oraz zdobyć cenne doświadczenie. Przygotowaliśmy dla Was inspirujące zajęcia prowadzone przez profesjonalistów z różnych dziedzin, które pozwolą Wam poszerzyć horyzonty i zdobyć nowe umiejętności. Nie tylko będziecie mieć możliwość uczyć się od najlepszych, ale również spotkać innych pasjonatów, którzy podzielają Wasze zainteresowania. Dołączcie do nas w dniach otwartych i poznajcie wyjątkową atmosferę naszej szkoły – czekamy na Was z otwartymi ramionami!

Szczegóły wydarzenia:
Dni otwarte 
Zajrzyjcie również na FB.

 

materiał: Medyczne Studium Zawodowe w Białej Podlaskiej
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama