Reklama

Muzyczny Dzień Kobiet w gminie Drelów (galeria)

Fantastycznym koncertem o tematyce kobiecej siły zaczarowali drelowską publiczność podczas Gminnego Dnia Kobiet wykonawcy z Siedlec. Nie obyło się bez bisów, a o muzycznych doznaniach rozmawiano jeszcze długo po tym, jak ucichły ostatnie dźwięki. Przy kawie i cieście świętowały panie z gminy Drelów, które dodatkowo mogły wykonać wspólne pamiątkowe zdjęcia w fotobudce.

Na spotkanie w dniu 8 marca zaprosiło mieszkanki gminy Drelów Gminne Centrum Kultury w Drelowie. W sali widowiskowej ośrodka odpowiedni do wydarzenia nastrojowy klimat stworzyły kilkuosobowe stoliki oświetlone delikatnie świecami, przy których zgromadziło się blisko sto pań. Powitali je wspólnie włodarz gminy i dyrektor GOK składając podziękowania za obecność i życzenia wszelkiej pomyślności, sukcesów i samorealizacji. – Składamy wam podziękowania za to, że przy nas jesteście. Mówi się o was „słaba płeć”, ale myślę, że to określenie przechodzi już do lamusa. Mamy w was oparcie, ostoję i ciepło, którego bardzo nam potrzeba w tych zwariowanych, dzisiejszych czasach. Chciałbym wam życzyć serdeczności i życzliwości na co dzień, miłości od bliskich i samorealizacji – mówił dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Drelowie Michał Olesiejuk. – Życzę wam, w szerokim tego słowa znaczeniu, spełnienia. Byście zwyczajnie były szczęśliwe, w rozumieniu tego szczęścia takim, jakim je same sobie zdefiniowałyście. Życzę miłości, wsparcia i docenienia na co dzień – w imieniu wszystkich mężczyzn samorządu drelowskiego do życzeń dołączył wójt Piotr Kazimierski.

O muzyczne doznania, ba! o fantastyczne muzyczne doznania, zadbało troje wykonawców: instruktorki Studia Wokalnego Fever Magdalena Hymos-Sulej i Magdalena Piątek oraz akompaniator Damian Kryński. To była prawdziwa uczta dla ucha. I serca, bo przed każdym utworem przekazywana była cenna treść płynąca ze słów piosenki, swoisty apel skierowany do zgromadzonych: o bycie silną, czerpanie z życia jak najwięcej, bycie jak najbardziej samodzielną i niezależną. – Bądźcie silne, nie poddawajcie się w żadnym momencie życia. Życzymy wam wiary w siebie, miłości, byście zawsze dążyły po swoje i byście zawsze i wszędzie były górą – mówiły wokalistki.

O przyjemności dla ciała zadbali pracownicy GOK przygotowując ciasto, owoce i słodkości. A wesołym dodatkiem była również fotobudka, do której ustawiały się kolejki chętnych do wspólnych fotografii pań. Każda z nich otrzymała pamiątkę w postaci zdjęcia z informacją, gdzie i kiedy zostało ono wykonane.

materiał: Radio Biper Gmina Drelów
zdjęcia, opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama