Reklama

Reklama

Koncert: Jan Ptaszyn Wróblewski & Jarek Michaluk Trio (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 19 lutego 2023
, godz. 18:00
Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Jazzowe zaprasza na koncert nestora polskiego jazzu Jana Ptaszyna Wróblewskiego z trio Jarka Michaluka, który odbędzie się w dniu 19 lutego o godz. 18:00 w gmachu Akademii Bialskiej Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II przy ul. Sidorskiej 95/97 w Białej Podlaskiej. Redakcja Radia Biper objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Posłuchaj ważnego spotu:

Wystąpią:

Jan Ptaszyn Wróblewski – saksofon tenorowy; legenda polskiego jazzu, wybitny saksofonista, kompozytor, aranżer, dyrygent, lider, pedagog, a także ceniony publicysta i dziennikarz muzyczny. Od blisko 70. lat współtworzy historię polskiego jazzu.

JM Trio:
Jarek Michaluk – kontrabas
Piotr Wrombel – piano
Marcin Jahr – perkusja

Współpraca Jarka Michaluka z legendą polskiego jazzu Janem Ptaszynem Wróblewskim sięga końca lat 90-tych. Od tego czasu odbyło się wiele wspólnych występów w różnych miejscach i konfiguracjach, najwięcej w Białej Podlaskiej, gdzie Mistrz gościł m.in. kilkukrotnie na Podlasie Jazz Festiwalu. Owocem wieloletniej współpracy z bialskim Jazz Trio jest płyta Jazz Trio & Jan Ptaszyn Wróblewski.

Podczas najbliższego koncertu JM Trio zasilą czołowi polscy muzycy. W programie znajdą się m.in. utwory K. Komedy, J.Pt. Wróblewskiego i J. Michaluka.

Bilety w cenie 60 zł dostępne będą w przedsprzedaży w Pizzerii „Roma”, ul. Brzeska 1, tel.344 44 20 oraz online na www.niezlasztuka.pl

 

materiał: Jarosław Michaluk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama