Reklama

Biała Podlaska: Kolejna świetna wiadomość! Przygotujmy się na generalny remont ulicy Podleśnej (galeria)

Urząd Miasta Biała Podlaska wszczął postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na przebudowie ulicy Podleśnej, planowanego do realizacji łącznie na 34 działkach ewidencyjnych w obrębie 4 w Białej Podlaskiej.

Inwestor – Miasto Biała Podlaska – wystąpiło już do Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Lublinie, Wydział Spraw Terenowych I w Białej Podlaskiej, Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Białej Podlaskiej oraz do Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, Zarząd Zlewni w Białej Podlaskiej z prośbą o wydanie opinii co do potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko, a w przypadku stwierdzenia takiej potrzeby, co do zakresu raportu o oddziaływaniu na środowisko.

Warto wiedzieć, że w przedmiotowej sprawie – wydania decyzji środowiskowej na przebudowę ulicy Podleśnej – liczba stron postępowania przekracza 10, zgodnie z art. 74 ust. 3 ustawy obwieszczenie o planowanej realizacji inwestycji zostało podane stronom do publicznej wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta
Biała Podlaska oraz wywieszenie na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miasta Biała Podlaska.

–  W budżecie miasta na rok 2023 zabezpieczyliśmy kwotę 1 mln 700 tysięcy złotych na przebudowę ulicy Podleśnej. – informuje prezydent Michał Litwiniuk.

Ulica Podleśna dziś:

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
zdjęcia, tekst i opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama