Reklama

Dobre, bo Bialskie (film) (galeria)

Laureaci 21. edycji "Dobre, bo Bialskie" w Powiecie Bialskim. Gwiazdami wieczoru była Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. W obecności władz województwa, powiatu, miasta, miast i gmin Powiatu Bialskiego przyznano statuetki "Dobre, bo Bialskie", tytuł "Gmina, Lider Samorządności" oraz wybrano Bibliotekę Roku 2022. Oto laureaci. W opracowaniu film z uroczystości!

Dobre, bo Bialskie za 2022 rok:

– Biuro Projektów i Wycen Majątkowych MDM Piotr Dawidziuk w Piszczacu,
– Gospodarstwo Rolne Łukasz Łaziuk w Tłuśćcu,
– Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA Oddział w Białej Podlaskiej,
– Spółka z o.o. EUROGRZYB w Rogoźnicy Kolonii,
– Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej Oddział w Białej Podlaskiej.

Liderem Samorządności i jednocześnie laureatem wyróżnienia „Dobre, bo Bialskie” za rok 2022 została – Gmina Łomazy!

Laureatem XV edycji konkursu Biblioteka Roku 2022, tytuł otrzymała Gminna Biblioteka Publiczna w Drelowie. Wyraźnienie przyznano Gminnej Bibliotece Publicznej w Rossoszu.

W Starostwie Powiatowym w Białej Podlaskiej było to już 21. doroczne spotkanie, podczas którego wręczone zostały wyróżnienia „Dobre, bo bialskie” za 2022 rok. Gospodarzami wydarzenia byli: Starosta Bialski – Mariusz Filipiuk oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Białej Podlaskiej – Mariusz Kiczyński. W wydarzeniu wziął udział również wicewojewoda lubelski Robert Gmitruczuk.

Wyróżnienia przyznawane są przedsiębiorstwom, instytucjom państwowym i samorządowym, osobom fizycznym, jednostkom samorządu terytorialnego, organizacjom społecznym i zawodowym oraz innym podmiotom, które całokształtem działalności w znaczący sposób przyczyniły się do gospodarczego lub społecznego rozwoju powiatu lub jego promocji.

W programie wieczoru znalazł się koncert w wykonaniu Alicji Majewskiej przy akompaniamencie Włodzimierza Korcza i kwartetu smyczkowego Warsaw String Quartet.

Krótki zapis występu Alicji Majewskiej:

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst, zdjęcia i opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama