Reklama

Parczew: Powiatowe Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej – tenis stołowy

Komunikat Końcowy Imprezy Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Licealiada – dziewczęta i chłopcy Dyscyplina: Tenis stołowy indywidualnie (impreza dodatkowa) Szczebel zawodów: Powiatowy Termin: 11.01.2023r. Miejsce: sala sportowa SP Podedwórze i ZS CKR Jabłoń Organizator: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie Impreza zorganizowana przy wsparciu Powiatu Parczewskiego

Wyniki zawodów:
I. Igrzyska Dzieci

Dziewczęta
1. Żywczak Oliwia – Gródek Szlachecki
2. Hordejuk Gabriela – Przewłoka
3. Bartosiewicz Maja – Dębowa Kłoda
4. Wójtowicz Lena – Siemień
5-6. Jaworska Karolina – Gródek Szlachecki
Jańczak Maria – Jabłoń
7-8. Zając Patrycja – Podedwórze
Markowska Lena – Przewłoka
9-12. Derlukiewicz Anna – Jabłoń
Wołos Anna – Podedwórze
Banach Maja – Siemień
Sapała Ewelina – Juliopol
13-16. Pasikowska Zuzanna (pk) – Podedwórze
Szypulska Lena – Gęś
Kałuża Wiktoria – Juliopol
Gazda Nicola – Gęś

Klasyfikacja szkół Pkt do współzawodnictwa
1. Gródek Szlachecki – opiekun Daniel Korniluk 5
2. Przewłoka – op. Adam Krzewski 3
3. Dębowa Kłoda – op. Andrzej Kopiński 2
4. Siemień – op. Daniel Korniluk 1
5. Jabłoń – op. Cezary Cholewa 1
6. Podedwórze – op. Bożena Wołos 1
7. Juliopol – op. Cezary Główka 1
8. Gęś – op. Wioletta Tarasiuk 1

Chłopcy
1. Michaluk Maksymilian – Juliopol
2. Wilkowicz Julian – Juliopol
3. Kuzko Mikołaj – Rudno
4. Walenciuk Robert – Dębowa Kłoda
5-6. Łukaszek Mateusz – Przewłoka
Bielecki Bartłomiej – Przewłoka
7-8. Nowak Kamil – Podedwórze
Guz Maciej – Siemień
9-12. Jańczak Paweł – Jabłoń
Skórski Łukasz – Jabłoń
Szypulski Kacper – Gęś
Świć Szymon – Siemień
13-16. Zarębski Karol – Gródek Szlachecki
Kopaczewski Rafał – Podedwórze
Gazda Dominik – Gęś
Pałac Filip – Gródek Szlachecki
17-18. Ilczyna Mikołaj – Kodeniec
Surowiec Szymon – Milanów

Klasyfikacja szkół Pkt do współzawodnictwa
1. Juliopol – opiekun Cezary Główka 5
2. Przewłoka – op. Adam Krzewski 3
3. Siemień – op. Daniel Korniluk 2
4. Jabłoń – op. Cezary Cholewa 1
5. Rudno – op. Jarosław Surowiec 1
Podedwórze – op. Bożena Wołos 1
7. Dębowa Kłoda – op. Andrzej Kopiński 1
8. Gęś – op. Wioletta Tarasiuk 1
9. Gródek Szlachecki – op. Daniel Korniluk 1
10. Kodeniec – op. Tomasz Golecki 1
11. Milanów – op. Tomasz Ściuba 1
II. Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta
1. Pawłowska Jowita – Gródek Szlachecki
2. Oleksiuk Julia – Dębowa Kłoda
3. Kaliszyk Aleksandra – Przewłoka
4. Tokarska Weronika – Kodeniec
5-6. Sutryk Alicja – Dębowa Kłoda
Klimiuk Gabriela – Jabłoń
7-8. Cieślińska Agata – Jabłoń
Tokarska Nikola – Kodeniec
9-12. Mitruczuk Zofia – Rudno
Pawlina Julia – Juliopol
Sobieszek Wiktoria – Siemień
Szymczuk Gabriela – Przewłoka
13-14. Salamon Julia – Juliopol
Dudzińska Zuzanna – Siemień

Klasyfikacja szkół Pkt do współzawodnictwa
1. Dębowa Kłoda – opiekun Andrzej Kopiński 5
2. Kodeniec – op. Tomasz Golecki 3
3. Jabłoń – op. Cezary Cholewa 2
4. Przewłoka – op. Adam Krzewski 1
5. Gródek Szlachecki – op. Daniel Korniluk 1
6. Juliopol – op. Cezary Główka 1
Siemień – op. Daniel Korniluk 1
8 Rudno – op. Jarosław Surowiec 1

Chłopcy
1. Woliński Paweł – Gródek Szlachecki
2. Szymańczyk Kacper – Gródek Szlachecki
3. Bielecki Artur – Przewłoka
4. Szypulski Igor – Przewłoka
5-6. Ochnik Krystian – Siemień
Jakubiuk Maciej – Jabłoń
7-8. Stadnik Maciej – Gęś
Walenciuk Cezary – Dębowa Kłoda
9-12. Drzazga Filip – Rudno
Klajda Szymon – Siemień
Stadnik Filip – Gęś
Stanisławski Filip – Juliopol
13-15. Sutryk Tomasz – Dębowa Kłoda
Baruch Rafał – Juliopol
Lewicki Jakub – Kodeniec

Klasyfikacja szkół Pkt do współzawodnictwa
1. Gródek Szlachecki – opiekun Daniel Korniluk 5
2. Przewłoka – op. Adam Krzewski 3
3. Siemień – op. Daniel Korniluk 2
4. Gęś – op. Wioletta Tarasiuk 1
5. Jabłoń – op. Cezary Cholewa 1
Dębowa Kłoda – op. Andrzej Kopiński 1
7. Juliopol – op. Cezary Główka 1
8. Rudno – op. Jarosław Surowiec 1
9. Kodeniec – opiekun Tomasz Golecki 1

III. Licealiada
Dziewczęta
1. Magdalena Klimiuk – I LO Parczew
2. Magdalena Grzechuła – ZS Parczew
3. Gabriela Kurowska – ZS CKR Jabłoń
4. Natalia Kiełbowicz – ZS Parczew
5. Amelia Kalinowska – ZS CKR Jabłoń
6. Daria Hryciuk – ZS CKR Jabłoń

Klasyfikacja szkół Pkt do współzawodnictwa
1. ZS Parczew – opiekun Andrzej Hulajko 5
2. ZS CKR Jabłoń – op. Artur Paterek 3
3. I LO Parczew – opiekun Dariusz Dziuba 2

Chłopcy
1. Kacper Stadnik – ZS CKR Jabłoń
2. Bartłomiej Matejuk – ZS CKR Jabłoń
3. Wiktor Korzeniowski – ZS CKR Jabłoń
4. Dominik Włoszek – I LO Parczew
5. Igor Kazanowski – I LO Parczew
6. Eryk Izdebski – I LO Parczew
7. Krzysztof Sidoruk – ZS Parczew
8. Tomasz Chajewski – ZS Parczew

Klasyfikacja szkół Pkt do współzawodnictwa
1. ZS CKR Jabłoń – opiekun Artur Paterek 5
2. I LO Parczew – op. Dariusz Dziuba 3
3. ZS Parczew – op. Andrzej Hulajko 2

Uwagi: (wypadki, kontuzje, niesportowe zachowanie, wyróżnienia, goście oficjalni, itp.)

– Dyrektor ZS CKR Jabłoń – Agnieszka Piekarska

Członkowie Zarządu SZS w Parczewie – Andrzej Hulajko, Adam Krzewski, Andrzej Kopiński, Daniel Korniluk.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie nagrodził pucharami i medalami trzech najlepszych zawodników (wśród dziewcząt i chłopców) oraz pamiątkowymi dyplomami
uczestników z miejsc I-VI. Organizator składa podziękowanie Dyrekcji SP Podedwórze i ZS CKR Jabłoń za udostępnieni obiektu oraz nauczycielom Bożena Wołos i Rafał Stańko za pomoc przy przeprowadzeniu imprezy.

Ilość zawodników biorących udział w zawodach ogółem: 77
w tym:
– posiadających licencje w tej dyscyplinie sportowej: 0
– posiadających licencje w innych dyscyplinach:

 

materiał: Szkolny Związek Sportowy Parczew
tekst i zdjęcia: Andrzej Hulajko SZS Parczew
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama