Reklama

Kryminałki: Wypadek: Kolizja trzech aut na ulicy Francuskiej

Wczoraj na ulicy Francuskiej w Białej Podlaskiej doszło zderzenia trzech aut. Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, 18-letni kierowca Skody nie zachował należytej ostrożności uderzając w jadącą przed nim Hondę. Ta z kolei uderzyła w poprzedzające ją Audi. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły dwie osoby podróżujące Hondą. Na szczęście ich obrażenia nie okazały się groźne, a całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Apelujemy o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj rano na ulicy Francuskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Audi 37-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej zatrzymała się przed skręcającą osobówką. Jadący za nią kierowca Hondy również wykonał ten manewr. Niestety kierowca osobowej Skody prawdopodobnie w wyniku niezachowania należytej ostrożności najechał na tył Hondy, którą kierował 42-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. W wyniku uderzenia Honda najechała na tył Audi. Kierowcy wszystkich samochodów byli trzeźwi. Potwierdziło to wykonane przez mundurowych badanie.

Do szpitala przewiezione zostały dwie osoby podróżujące Hondą. Na szczęście ich obrażenia nie okazały się groźne, a zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

W związku z wczorajszym zdarzeniem drogowym przeciwko 18-letniemu mieszkańcowi gminy Piszczac, który posiada prawo jazdy od lipca br. skierowany zostanie wniosek o ukaranie do sądu. Ustalamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze. Przypominamy również, że limit punktów karnych w przypadku młodych kierowców wynosi 20. Co istotne, po osiągnieciu tego limitu młody kierowca traci prawo jazdy.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama