Reklama

Kryminałki: Wypadek w miejscowości Dobratycze

Do szpitala, z obrażeniami ciała trafiła 24-latka potrącona przez dostawczego busa. Do zdarzenia doszło w miejscowości Dobratycze. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta prawdopodobnie przebiegała przez jezdnię. Samochodem kierował 20-latek. W chwili zdarzenia kierowca był trzeźwy. Ustalamy wszystkie okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło w czwartkowe popołudnie w miejscowości Dobratycze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Citroen Jumper potrącił pieszą, która przebiegała przez jezdnię. Za kierownicą busa siedział 20-letni mieszkaniec gminy Jabłonna. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 24-latka przed zdarzeniem wysiadła z busa, którym podróżowała. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Została od niej pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze. 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama