Reklama

26. Biegi Niepodległości w Janowie Podlaskim

Sprawozdanie z XXVI Biegów Niepodległości Janów Podlaski 10.11.2022

Kategoria: Dziewczęta rocznik 2014/2015
1. Jabłońska Weronika SP Łomazy
2. Naumiuk Zofia SP Janów Podlaski
3. Świątkowska Oliwia SP Sławatycze
4. Steć Maria SP nr. 1 Terespol
5. Szałatowicz Natalia SP Łomazy
6. Trochonowicz Paula SP Łomazy
7. Langowska Marianna SP Łomazy
8. Czuchan Emilia SP Janów Podlaski
9. Bozhok Varvara SP Janów Podlaski
10. Dagmara Jagodzińska SP Janów Podlaski

Kategoria chłopcy 2014/2015
1. Kaczanowicz Paweł SP Piszczac
2. Chruściel Adam SP 3 Międzyrzec Podlaski
3. Parafiniuk Grzegorz SP Piszczac
4. Szewczuk Antoni SP Janów Podlaski
5. Machnowski Miłosz SP 1 Terespol
6. Wawryniuk Aleksander SP Janów Podlaski
7. Gurynowicz Krystian SP Łomazy
8. Żuk Jan SP Janów Podlaski
9. Midowicz Antoni SP Janów Podlaski
10, Łukianiuk Jan SP Janów Podlaski

Kategoria: dziewczęta 2012/2013
1. Zasiuk Nikola SP 1 Terespol
2. Mikołajuk Karolina SP 1 Terespol
3. Chruściel Wiktoria SP 3 Międzyrzec Podlaski
4. Sobechowicz Kaja SP Łomazy
5. Łukianiuk Julia SP Janów Podlaski
6. Procheva Roksana SP 3 Międzyrzec Podlaski
7. Wołosowicz Anastazja SP Łomazy
8. Włodarczyk Michalina SP 3 Międzyrzec Podlaski
9. Olczak Kalicka Zuzanna SP Janów Podlaski
10. Lipińska Joanna SP Piszczac

Kategoria chłopcy 2012/2013
1. Ostapowicz Adrian SP Łomazy
2. Najdyhor Robert SP Łomazy
3. Żuk Filip SP 1 Terespol
4. Zając Miłosz SP Łomazy
5. Korszeń Jakub SP Łomazy
6. Bilicz Dawid SP Janów Podlaski
7. Telaczyński Andrzej SP Łomazy
8. Chimicz Bartosz SP Piszczac
9. Marczuk Filip SP Janów Podlaski
10.Gromysz Szymon SP Sławatycze

Kategoria dziewczęta 2011
1. Chiluk Aniela SP 1 Terespol
2. Pikuła Milena SP Piszczac
3. Sławecka Sandra SP Sławatycze
4. Przybylska Zuzanna SP Janów Podlaski
5. Zieleniak Katarzyna SP Janów Podlaski
6. Węgrzyniak Alicja SP 1 Międzyrzec Podlaski
7. Szostakiewicz Anita SP Łomazy
8. Kurowska Zuzanna SP Piszczac
9. Scecewicz Karolina SP Piszczac
10. Zalewska Kalina SP Janów Podlaski

Kategoria chłopcy 2011
1. Kondraciuk Franciszek SP Piszczac
2. Janczuk Filip SP Janów Podlaski
3. Kużnicki Maksymilian SP 1 Terespol
4. Steć Eryk SP 1 Terespol
5. Świątkowski Kacper SP Sławatycze
6. Józwuk Szymon SP Sławatycze
7. Jabłoński Wojciech SP Łomazy
8. Tokarski Michał SP Łomazy
9. Marczewski Szymon SP 1 Terespol
10. Sacharuk Igor SP 1 Terespol

Kategoria dziewczęta 2010
1. Machnowska Lena SP 1 Terespol
2. Chustecka Magdalena SP Wisznice
3. Krzyżanowska Amelia SP Wisznice
4. Różnowicz Natalia SP Wisznice
5. Łaska Izabela SP Łomazy
6. Jankowska Dorota SP Kobylany
7. Zagajska Maja SP Slawatycze
8. Sucharzewska Lena SP Kobylany
9. Mamruk Maja SP Janów Podlaski
10. Nowosielska Julia SP 3 Międzyrzec Podlaski

Kategoria chłopcy 2010
1. Żmińczuk Adrian SP Kobylany
2. Trzaskalski Szymon SP 1 Terespol
3. Żukowski Jakub SP Piszczac
4. Pietruszka Marcin SP Łomazy
5. Wysokiński Maksymilian SP 3 Międzyrzec Podlaski
6. Szeląg Jakub SP 1 Terespol
7. Romaniuk Igor SP Janów Podlaski
8. Machnowski Jakub SP 1 Terespol
9. Pawluczuk Wiktor SP 1 Terespol
10 miejsce: Stefaniuk Miłosz SP 1 Międzyrzec Podlaski

Kategoria dziewczęta 2008/2009
1. Kaczanowicz Justyna SP Piszczac
2. Gnieciak Julia SP 1 Terespol
3. Czuchan Amelia SP Janów Podlaski
4. Krześniak Julia SP 1 Terespol
5. Dąbrowska Maja SP 1 Terespol
6. Witkowicz Julia SP 1 Terespol
7. Andrzejewicz Laura SP Sławatycze
8. Ostapiuk Ewelina SP Janów Podlaski
9. Gdula Lena SP Piszczac
10.Andrzejuk Nikola SP Janów Podlaski

Kategoria chłopcy 2008/2009
1. Lewczuk Szymon SP 1 Terespol
2. Kozłowski Michał SP 1 Terespol
3. Różnowicz Michał SP Wisznicze
4. Sosnowski Emil SP 3 Międzyrzec Podlaski
5. Abramowski Mikołaj SP Janów Podlaski
6. Kolenda Eryk SP Piszczac
7. Stefaniuk Piotr SP 1 Terespol
8. Hryciuk Kacper SP Janów Podlaski
9. Urbańczuk Mikołaj SP Janów Podlaski
10. Szczygieł Daniel SP1 Terespol

Kategoria dziewczęta 2003 i młodsze
1. Ośipiuk Klaudia LO Wisznice
2. Arseniuk Iga LO Terespol
3. Tymon Oliwia LO Terespol
4. Michalczuk Maria LO Terespol
5. Żukowska Aleksandra LO Terespol
6. Mierkiewicz Zuzanna ZS Janów Podlaski
7. Bogusz Kinga ZS Małaszewicze
8. Shinkowa Anastasja ZS Janów Podlaski
9. Samsoniuk Patrycja ZS Leśna Podlaska
10. Kurzępa Karolina ZE Małaszewicze

Kategoria chłopcy 2006/2007
1. Jureczek Jakub ZS Janów Podlaski
2. Flis Miłosz ZS Leśna Podlaska
3. Zasiuk Jakub LO Terespol
4. Guzarow Patryk ZS Janów Podlaski
5. Seluk Krystian ZS Janów Podlaski
6. Gładuniuk Filip ZS Janów Podlaski
7. Matejczuk Bnaartłomiej ZS Leśna Podlaska
8. Izmasiński Kacper LO Terespol
9. Pietraszuk Jan LO Terespol
10. Kononenko Aleksy ZS Janów Podlaski

Kategoria chłopcy 2003 i młodsi
1. Waśkiewicz Dawid ZS Janów Podlaski
2. Machnowski Kacper LO Terespol
3. Sawczuk Karol LO 1 Terespol
4. Korneluk Michał ZS Małaszewicze
5. Tokarski Dawid ZS Janów Podlaski
6. Siudyła Mikołaj ZS Janów Podlaski
7. Krzeczkowski Kacper LO Wisznice
8. Kozaczuk Dominik ZS Janów Podlaski
9. Dekiert Michał LO Terespol
10. Zielonka Alan LO Terespol

 

 

materiał: Bialski Szkolny Związek Sportowy
tekst i zdjęcia: Stanisław Polaczuk Bialski Szkolny Związek Sportowy
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama