Reklama

Jamz Experience – koncert – nowa formacja w Białej Podlaskiej! (film) (galeria)

12 listopada w Pubie Makulatura w Białej Podlaskiej miała miejsce premiera nowej formacji muzycznej na bialskim rynku muzycznym. Wojewoda JAMZ Experience – pod taką nazwą kryje się trzech wykonawców, którzy znani są już nie tylko w naszym mieście. Byliśmy na koncercie. Mamy kilka zdjęć. A już niebawem film a w nim rozmowa z członkami grupy i fragmenty koncertu!

Mariusz Wojewoda (wokal, instrumenty klawiszowe), Zbigniew Struczewski (gitara basowa) i Paweł Bondaruk (perkusja) mają na koncie występy na scenach w całej Polsce a ich wspólny, autorski materiał można było usłyszeć premierowo w czasie zbliżającego się koncertu.

Mariusz Wojewoda, autor muzyki i tekstów o repertuarze mówi, że jest to wypadowa ballady, bluesa oraz rocka ale w dosyć nietypowym jak na te gatunki muzyczne instrumentarium. Szerokie spektrum muzyczne pozwoliło na łagodne bujanie, delikatne tańce a nawet znalazło się miejsce na pogo.

Mariusz ‘Kudłaty’ Wojewoda – multiinstrumentalista, kompozytor, autor tekstów. Ma na koncie nagrane i wydane trzy płyty w różnych formacjach muzycznych. Ostatnio wydany album (Adam Zalewski Trio – W Drodze) zajął szóste miejsce w kategorii najlepszej bluesowej płyty roku 2021 kwartalnika Twój Blues. Wielokrotny uczestnik największych festiwali bluesowych w Polsce (Rawa Blues, Suwałki Blues, Blues nad Bobrem). Założyciel zespołu ElectroAcoustic, z którym w 2021 roku wydał płytę „The New Beginning”.

 

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama