Reklama

Jak daleko dojedziemy z regionu pociągiem w 5 godzin?

Jak daleko można dojechać pociągiem w pięć godzin? Pokazuje to strona chronotrains.com. Dzięki danym można sprawdzić siatki połączeń z danego miasta. Można też zobaczyć, w których miejscach w Polsce występuje kolejowe wykluczenie komunikacyjne. Z Terespola, Białej Podlaskiej i Międzyrzeca Podlaskiego dojedziemy w podanym wyżej czasie do Gdańska, za Łódź, za Częstochowę na Śląsk oraz do Krakowa.

Twórcy narzędzia założyli, że przesiadki między połączeniami trwają maksymalnie 20 minut. Dane „należy interpretować jako optymalne czasy podróży” – czytamy na stronie.

https://www.chronotrains.com/

W przypadku naszego regionu poza zasięgiem w czasie 5. godzin koleją, łącznie z przesiadkami, pozostają województwa: opolskie, dolnośląskie, lubuskie czy zachodniopomorskie. Województwa: podkarpackie, małopolskie, śląskie i wielkopolskie zdążymy co najwyżej „powitać” z pociągu. Co ciekawe dojedziemy w tym czasie swobodnie do Olsztyna czy też Białegostoku. Do Lublina średnio w trzy godziny. Najlepiej i najszybciej dostać się z regionu do Warszawy (poniżej 2 godzin podróży).

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
źródło: chronotrains.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama