Reklama

Janów Podlaski: IX konkurs poezji i piosenki patriotycznej (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 18 listopada 2022
, godz. 10:00
Gminny Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Janowie Podlaskim zapraszają do udziału w "IX konkursie poezji i piosenki patriotycznej", który odbędzie się 18 listopada o godz. 10:00 w sali widowiskowo-kinowej.

Konkurs adresowany jest do placówek oświatowych i mieszkańców z terenu gminy Janów Podlaski. Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie kart zgłoszeniowych i dostarczenie ich do siedziby GOK w terminie do 14 listopada.

Celem konkursu jest pobudzenie szkolnych i amatorskich zespołów muzycznych oraz teatralnych do wykonywania polskiego repertuaru patriotycznego, popularyzacja najbardziej wartościowych treści muzycznych i literackich oraz stworzenie stałego forum wymiany doświadczeń i współpracy między artystami.

Pieśni patriotyczne wykonają soliści i duety oraz zespoły wokalne w podziale na trzy kategorie wiekowe: kl. IV-VI, kl. VII-VIII oraz szkoły średnie i dorośli. Uczestnicy części związanej z poezją patriotyczną również zostaną podzieleni na trzy powyższe kategorie wiekowe.

Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie organizatora.

 

materiał: GOK Janów Podlaski
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama