Reklama

Wyprzedaż garażowa w Rzeczycy (film) (galeria)

W dniu 29 października mieszkańcy Rzeczycy zorganizowali wyprzedaż garażową. Dzięki tej akcji wiele ciekawych ubrań, drobiazgów, zabawek i różnorodnych przedmiotów codziennego użytku zyskało drugie życie.

Wyprzedaż garażowa odbyła się w remizie OSP i cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i osób chcących „upolować” coś ciekawego. To już drugie takie wydarzenie, które dzięki szerszemu rozgłosowi tym razem przyciągnęło dużo więcej osób.

Na pomysł zorganizowania właśnie takiej akcji wpadli sami mieszkańcy Rzeczycy. – Pomysł zrodził się z tego, że każdy z nas gromadzi bardzo dużo rzeczy w szafach i tak naprawdę nie ma co z tym zrobić. To nasz mały lokalny „vinted”, bez przesyłek, bez pakowania, bez tłumaczenia jaki rozmiar i jaki jest stan rzeczy. Każdy na żywo zobaczy, jest szansa sprzedać, wymienić i po prostu się tego pozbyć – wyjaśnia założenia wyprzedaży Magdalena Maksymowicz. – Takie wyprzedaże organizowane są często w Warszawie, a że spędziłam tam dużo czasu to przeniosłam ten pomysł na akcję lokalną w rodzinnych stronach.

Na stoiskach znalazły się głównie ubrania dla dzieci, buty, zabawki, książki, ubrania i obuwie damskie, a wszystko w atrakcyjnych cenach. Już pojawiają się pomysły na kolejne wyprzedaże.

materiał: Radio Biper Gmina Międzyrzec Podlaski
zdjęcie: Biper TV
film: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama