Reklama

OSP Krzewica na wojewódzkim podium

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzewicy po raz kolejny pokazali się z najlepszej strony, dając powód do dumy całemu Powiatowi Bialskiemu, który reprezentowali na Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Krasnymstawie. Drużyna kobieca stanęła na najwyższym podium, a panowie wykazali się najlepszym przygotowaniem do musztry.

W zawodach w Krasnymstawie, które odbyły się 25 września, wzięło 40 drużyn, w tym 22 drużyny męskie i 18 kobiecych. Strażacy rywalizowali w konkurencjach: ćwiczenie bojowe, sztafeta pożarnicza 7×50 m z przeszkodami oraz musztra.

Druhny z OSP Krzewica zajęły najwyższe podium zawodów zdobywając pierwsze miejsce w klasyfikacji drużyn kobiecych, natomiast panowie, zajmując pierwsze miejsce w konkurencji musztry, finalnie znaleźli się na czwartym miejscu klasyfikacji drużyn męskich.

Mamy nadzieję, że sukces osiągnięty na zawodach na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim w przyszłym roku zaprocentuje również najwyższym podium na zawodach krajowych. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy kolejnych ważnych osiągnięć!

 

materiał, zdjęcie: OSP Krzewica
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama