Reklama

Kryminałki: Bereza. 3 latek nagle wybiegł na jezdnię. Został potrącony przez samochód. Śmigłowcem dostarczono chłopca do szpitala w Siedlcach

Biała Podlaska: Wandal uszkodził Audi. // Lachówka Duża: Nietrzeźwa 30 latka wyjeżdżając ze stacji paliw, podróż swoją zakończyła w rowie melioracyjnym. // Żabce: Włamanie do stodoły na terenie niezamieszkałej posesji. Kradzież ruchomości i zniszczenia. // Janów Podlaski: Włamanie do domu jednorodzinnego. Kradzież wartościowych przedmiotów. // Koroszczyn: Zniszczenie upraw rzepaku. Zatalerzowanie 6 arów uprawy. // Biała Podlaska: Zburzenie dwóch ścian działowych w garażach podziemnych w jednym z budynków przy Pileckiego. // Kodeń: 40 letni nietrzeźwy rowerzysta. Posiada już na swoim koncie zakaz prowadzenia pojazdów. // Biała Podlaska: 19 latka i 17 latek kradli kosmetyki z drogerii. // Bereza: 3 letni chłopiec został potrącony przez samochód. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe przewiozło poszkodowanego do szpitala w Siedlcach. // Chotyłów: 61 latek za kierownicą samochodu pomimo trzy krotnie wydanego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych przez Sąd. // Biała Podlaska: Oszustwo za pomocą Internetu podczas transakcji sprzedaży-zakupu książki. Strata 2.400 zł.

19.08.2022 BIAŁA PODLASKA ul. Stefana Żeromskiego 
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia pojazdu marki Audi A3, w ten sposób że nieznanym przedmiotem dokonał uszkodzenia przedniej szyby pojazdu, wgniecenia i uszkodzenia powłoki lakierniczej pokrywy silnika oraz wyszczerbienia krawędzi lewego błotnika przy krawędzi z tą pokrywą działając na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.08.2022 LACHÓWKA DUŻA  
30 letnia mieszkanka Dobieszowic kierując samochodem marki Fiat Tipo w czasie zjazdu do stacji paliw, nie zachowała należytej ostrożności na skutek czego zjechała do przydrożnego rowu. Pasażerka samochodu doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Kierująca samochodem nietrzeźwa, wynik badania: 0,75 mg/l, zatrzymano uprawnienia do kierowania. Postępowanie prowadzi KP Terespol/KMP Biała Podlaska.

22.07.2022 ŻABCE 
Nieznany sprawca, z niezamieszkałej posesji, po uprzednim siłowym otworzeniu drzwi stodoły dostał się do jej wnętrza skąd dokonał kradzieży 30 m przewodu elektrycznego, szlifierki kątowej (bbd.) oraz dokonał zniszczenie silnika elektrycznego, z którego wyjął wirnik. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski/ KMP Biała Podlaska. 

19.08.2022 JANÓW PODLASKI ul. Podborna 
Nieznany sprawca, po uprzednim pokonaniu zabezpieczeń technicznych, poprzez wypchnięcie okna do pomieszania piwnicznego dostał się do wnętrza domu jednorodzinnego, a następnie po dokonaniu penetracji, dokonał kradzieży mienia w postaci: portfela koloru czarnego z metalowym serduszkiem, dokumentu prawa jazdy, jednej butelki wódki w metalowym pojemniku w kolorze czerwonym o pojemności 0.7 l z napisem „neft”, 5 numizmatów przedstawiających marki polskich samochodów: Fiat 126 p, Fiat 125 p, Polonez; numizmatu z okazji podniesieni rangi Bazyliki w Janowie Podlaskim oraz numizmatu z okazji 200-lecia stadniny w Janowie Podlaskim. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski/ KMP Biała Podlaska

18.08.2022 KOROSZCZYN ul. Józefa Piłsudskiego 
W okresie od 18 do 22 sierpnia 2022 r., na terenie działki rolnej, nieznany sprawca dokonał zniszczenia zasiewu rzepaku ozimego, poprzez zatalerzowanie 6 arów uprawy, czym spowodował straty wartości 1000 złotych nas szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KP Terespol/ KMP Biała Podlaska. 

18.08.2022 BIAŁA PODLASKA ul. Witolda Pileckiego 
Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia dwóch ścianek działowych, odgradzających miejsca postojowe w garażu podziemnym, poprzez ich zburzenie, czym spowodował straty wartości 5.000 zł na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.
  
22.08.2022 KODEŃ ul. Polna 
F-sze ZPI KP w Terespolu zatrzymali 40 letniego mieszkańca Kodeń, który będąc w stanie nietrzeźwości (1,22 mg/l) kierował rowerem, pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych i rowerów. Postępowanie prowadzi KP Terespol/ KMP Biała Podlaska.

22.08.2022 BIAŁA PODLASKA ul. Brzeska
F-sze Wydziału do Walki Przeciwko Mieniu KMP Biała Podlaska realizując materiały własne ustalili, że dniu 16.08.2022 r. w Białej Podlaskiej w drogerii Hebe, 19-letnia mieszkanka gminy Biała Podlaska wspólnie i w porozumieniu z 17 letnim mieszkańcem gminy Huszlew dokonali kradzieży kosmetyków na łączną kwotę 1.165,30 zł na szkodę Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z.o.o. z siedzibą w Kostrzynie. A w dniu 22.08.2022 19-latka ponownie dokonała kradzieży kosmetyków z w/w drogerii Hebe powodując łączne straty na kwotę 152,84 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.
  
22.08.2022 BEREZA  
3-latek, znajdując się pod chwilową opieką małoletniej siostry 9-letniej nagle wyrwał się dziewczynce i wybiegł z terenu ogrodzonej posesji na drogę z prawej strony bezpośrednio przed nadjeżdżający od Międzyrzeca Podlaskiego pojazd m. Fiat Panda, którym kierowała 42 letnia mieszkanka Kąkolewnicy, w wyniku czego chłopiec doznał obrażeń i został przetransportowany przez LPR do Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Kierująca pojazdem trzeźwa, z uprawnieniami. W chwili zdarzenia ojciec oraz dziadkowie chłopca przebywali w miejscu zamieszkania – wszyscy trzeźwi. Postępowanie prowadzi KP w Międzyrzecu Podlaski/ KMP Biała Podlaska.

23.08.2022 CHOTYŁÓW ul. Zaleska 
F-sze ZPI KP Terespol podczas kontroli drogowej zatrzymali 61-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym KIA, pomimo posiadanego trzykrotnego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi, orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KP Terespol/KMP Biała Podlaska.

22.08.2022 BIAŁA PODLASKA ul. Sobolowa 
Nieznany sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w kwocie 2.400 zł poprzez wprowadzenie ją w błąd co do realizacji czynności związanych z zakupem wystawionej przez nią na portalu Vinted książki, gdzie po przesłaniu fałszywego linku, w który pokrzywdzona wpisała dane swojej karty bankomatowej, podała swoje dane osobowe i hasła logowań do banku, wpłynął na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych w wyniku czego z rachunku bankowego pokrzywdzonej zostały wyprowadzone środki pieniężne w/w kwocie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama