Reklama

Sławatycze: Zignorował znak STOP

Do poważnego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Sławatycze Kolonia. 35-letni obywatel Mołdawii podróżujący volkswagenem z trzyosobową rodziną na skrzyżowaniu zignorował znak STOP i doprowadził do zderzenia z audi. Tym pojazdem podróżował 46-latek wraz z córką. Sześć osób zostało przetransportowanych do szpitali, interweniowało również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Wyjaśniane są okoliczności tego wypadku.

Do wypadku doszło wczoraj po południu w miejscowości Sławatycze Kolonia na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 63 ( Radzyń Podlaski – Sławatycze) z drogą podporządkowaną. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Volkswagenem 35-letni obywatel Mołdawii podróżujący z żoną i dwójką małych dzieci, wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował znak STOP i doprowadził do zderzenia z prawidłowo poruszającym się Audi. Tym pojazdem podróżował natomiast 46-letni mieszkaniec gminy Sławatycze wraz z 10-letnią córką.

W wyniku zdarzenia wszystkie osoby z pojazdów biorących udział w wypadku zostały przetransportowane do szpitali. W udzielaniu pomocy wykorzystano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Ustalamy okoliczności oraz apelujemy o ostrożność i rozwagę na drogach. Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem to odpowiedzialność zarówno za siebie i swoich bliskich ale i innych uczestników ruchu drogowego.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: podinspektor Beata Miszczuk Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama