Reklama

Biała Podlaska: Premierowy spektakl Teatru Dnia Powszedniego w Klubie Kultury „Scena” (film)

23 czerwca w Klubie Kultury "Scena" w Białej Podlaskiej miał premierę nowy spektakl Teatru Dnia Powszedniego pt. "Jestem poważnym człowiekiem". Niebawem film a w nim rozmowa z reżyserem spektaklu Martą Łaską.

Spektakl „Jestem poważnym człowiekiem”, to uwieńczenie kilkumiesięcznej pracy osób należących do Teatru Dnia Powszedniego, działającego w Klubie Kultury Scena w Białej Podlaskiej. Scenariusz do niego został napisany na podstawie Małego Księcia Antoine de Saint-Exuperego i tak jak w jego opowieści widzowie podczas spektaklu mogli poznać młodego, ciekawskiego chłopca zadającego mnóstwo pytań, z którym ruszymy w podróż po jego świecie. Nie zabrakło małego teatru w teatrze, i dużej dawki humoru.

W spektaklu zagrali: Alicja Pietruczuk, Bartosz Struk, Dawid Fedor , Aleks Doroszuk, Igor Poniatowski, Kalina Wójcik, Katarzyna Ignaciuk-Bilska, Kinga Kilanowska, Maja Warmijak, Mikołaj Pawlukowski, Ola Malesa, Oliwia Bogucka, Zuzia Tereda, Tosia Dobrzyńska, Weronika Kalisz, Wiktoria Kościńska, Zuzia Jasińska, Zuzia Kamińska, Piotr Smagieł, Antastazja Oleszczuk.

Scenariusz i reżyseria – Marta Łaska.

Wstęp na wydarzenie był darmowy.

Na spektakl zaprosili: Prezydent Miasta Biała Podlaska oraz Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej.

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst i zdjęcia: Leszek Niedaleki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama