Reklama

Zakończenie roku szkolnego w Centrum Helen Doron w Białej Podlaskiej (galeria)

Zakończył się rok szkolny w Centrum Helen Doron w Białej Podlaskiej, gdzie od dwudziestu już lat dzieci w wieku 18 miesięcy-19 lat zdobywają wiedzę i doskonalą swoje umiejętności. Z tej okazji w Roskoszy zorganizowano piknik rodzinny i wspólne wyjście do kina.

W środę 15 czerwca odbył się Piknik Rodzinny na terenie OHP w Roskoszy, którym zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022 z naszymi młodszymi grupami kursantów. Czujemy się zaszczyceni, że tak duże grono naszych uczniów wraz z rodzeństwem i rodzicami wzięło udział w tym wydarzeniu. Cieszymy się, że mogliśmy tak miło spędzić czas na zabawie z dziećmi i na rozmowach z rodzicami. 22 czerwca uczciliśmy koniec roku szkolnego ze starszymi grupami “Teens” wspólnym wyjściem do Parku Radziwiłła a następnie do kina na seans.

Napawa nas wielka dumą fakt, że przez 20 lat działania Centrum Helen Doron w Białej Podlaskiej uczyło się w naszej szkole ponad 1,5 tysiąca dzieci w wieku od 18 miesięcy do 19 lat. Niektórzy nasi uczniowie uczą się Metodą Helen Doron od malucha po nastolatka. To zaszczyt móc towarzyszyć dzieciom w ich rozwoju, wspierać w rozwijaniu pasji i cieszyć się razem z sukcesów jakie osiągają.

Nasze zajęcia to więcej niż angielski. W przyjaznej atmosferze uczymy życiowych wartości, współpracy, rozwijania umiejętności i potencjału dziecka. Mamy doświadczenie, wiedzę oraz pasję dzięki czemu skutecznie i z radością uczymy dzieci i nastolatków.

Kończymy ten rok z poczuciem dobrze wykonanej misji, zadowolenia, wzruszenia i oczekiwania na kolejne wyzwania w nowym już roku szkolnym 2022/2023. Po wakacjach z nową energią rozpoczynamy kolejny rok nauki języka angielskiego Metodą Helen Doron. Zapraszamy do udziału w bezpłatnych lekcjach pokazowych, które odbędą się 1 i 2 września.

Informacje o naszych kursach, metodzie Helen Doron i naszym Centrum znajdziesz:
– na stronie: helendoron.pl/angielski-biala-podlaska
– profilu społecznościowym facebook.com/helen.doron.biala,
gdzie można zobaczyć relacje z zajęć, zdjęcia i nasze projekty.

materiał-tekst i zdjęcia: Gabriela Stycuła, Centrum Helen Doron w Białej Podlaskiej
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama