Reklama

Kryminałki: Oszustwa internetowe. Nietrzeźwi kierowcy motoroweru i BMW

Biała Podlaska: N/n sprawca, z wykorzystaniem sieci internetowej za pośrednictwem komunikatora internetowego, doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. // Biała Podlaska: N/n sprawca, doprowadził mieszkankę gm. Podedwórze do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w kwocie 2.600 zł. // Sosnówka: 42 letni nietrzeźwy kierowca motoroweru. // Międzyrzec Podlaski: 37 letni nietrzeźwy kierowca samochodu.

29.05.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
N/n sprawca, z wykorzystaniem sieci internetowej za pośrednictwem komunikatora internetowego, doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 130 zł w ten sposób, że po otrzymaniu pieniędzy nie przesłał zakupionego placu zabaw dla dzieci oraz nie dokonał zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.06.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
N/n sprawca, doprowadził mieszkankę gm. Podedwórze do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w kwocie 2.600 zł w ten sposób, że za pośrednictwem komunikatora internetowego nawiązał kontakt z pokrzywdzoną pod pozorem chęci zakupu dziecięcego wózka turystycznego wystawionego do sprzedaży na portalu ogłoszeniowym, a następnie przesłał w/w na pocztę e-mail link prowadzący do strony internetowej służącej do pozyskiwania danych logowania do bankowości elektronicznej i po uzyskaniu dostępu do rachunku pokrzywdzonej w banku, aktywował nowe urządzenie dostępowe i wykonał przelew na w/w kwotę. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.06.2022r. SOSNÓWKA, 
Funkcjonariusze KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem m-ki Piaggio 42-letniego mieszkańca gm. Sosnówka, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,3 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

21.06.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Zahajkowska
Funkcjonariusze KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 37-letniego mieszkańca gm. Komarówka Podlaska, który kierował samochodem m-ki BMW będąc w stanie nietrzeźwości: 2,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama