Reklama

Dzień Dziecka w Rakowiskach (film) (galeria)

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, których dzieci nie mogą się doczekać. Bo właśnie wtedy zbliża się czas wypełniony emocjami. Dzień Rodziny to wyjątkowa okoliczność, zarówno dla rodziców, jak i dzieci, pełna wzruszeń, radości i uśmiechu. Przede wszystkim to chwile wytchnienia, z dala od codzienności, ale także możliwość bycia ze sobą oraz włączenia się w pełną niezapomnianych emocji i kolorową zabawę.

W dniu 03.06.2022 r. odbył się festyn rodzinny pod hasłem „My rodzinkę fajną mamy…!”. Dzieci z Przedszkola im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach wystąpiły dla swoich najbliższych. Podczas uroczystych przedstawień przedszkolaki zaprezentowały indywidualne programy artystyczne nasycone wrażliwością, empatią i radością skierowaną do wrażliwych odbiorców – członków rodziny.

W ramach programu festynu zaproponowano wiele atrakcji: dmuchańce (duża zjeżdżalnia dla piratów i kule), brokatowe tatuaże, warkoczyki, popcorn, watę cukrową, kiełbaski z grilla. Z okazji Dnia Rodziny dołączamy życzenia – wspaniałych chwil wypełnionych bliskością, czułością i zrozumieniem podczas wspólnie spędzonego czasu.

Drobne prezenty i życzenia dobrej zabawy dzieci usłyszały z ust skarbnika Gminy Biała Podlaska Krzysztofa Radzikowskiego oraz Dariusza Plażuka, przewodniczącego Rady Gminy Biała Podlaska. Plażuk zachęcał rodziców – mieszkańców Rakowisk – do przekazania 1 procentu podczas wypełniania deklaracji podatkowych na cele Stowarzyszenia Rozwoju Rakowisk. Dzięki tym wpłatom, środkom Funduszu Sołeckiego i dotacjom z budżetu Gminy Biała Podlaska powstaje miejsce spotkań, rekreacji i wypoczynku wraz ze sceną, otoczeniem i sztucznym boiskiem. To właśnie na centralnym placu Rakowisk odbył się festyn rodzinny z atrakcjami.

 

Rakowiska: My Rodzinkę Fajną Mamy – dzieciaki na scenie
live radiobiper.info na profilu Facebook <<==>> LINK

Rakowiska: My Rodzinkę Fajną Mamy – samorządowcy z prezentami
live radiobiper.info na profilu Facebook <<==>> LINK

 

materiał: Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach
tekst: Katarzyna Chreścionko, Ula Czajka
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki /  Katarzyna Chreścionko
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama