Reklama

1 czerwca bialczanie rozpoczną rywalizację o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2022 (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 1 czerwca 2022
, godz. 00:00
Już tylko godziny pozostały do startu rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2022 roku. Bialczanie powalczą co najmniej o utrzymanie drugiego miejsca trzeci raz z rzędu, choć apetyty są jak zwykle większe. Mówi się do trzech razy sztuka i być może tym razem te powiedzenie się sprawdzi, trzymamy mocno kciuki za naszych rowerzystów.

Tradycyjnie władze miasta, miejskie instytucje i organizacje oraz przyjaciele z okolicznych gmin organizować będą w ramach rywalizacji ciekawe wycieczki rowerowe, aby zdobyć jak najwięcej punktów. 

Na początek punktualnie o 24:01 1 czerwca wystartuje z placu Wolności „Night Ride” a więc nocna wycieczka. To jednak nie jedyna propozycja na ten dzień. O godz. 16:00 w parku Radziwiłłowskim zaplanowana jest rowerowa impreza z okazji Dnia Dziecka. O godzinie 17:30 z tego miejsca ruszy rodzinny Rajd Prezydenta Miasta Michała Litwiniuka na dystansie około 18 km. Wydarzeniom będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje. 

Rywalizacja potrwa do 30 czerwca 2022 roku. Zasady są jak zawsze bardzo proste. Pobierz aplikację Aktywne Miasta na swój smartfon, następnie w wyznaczonym terminie kręć kilometry dla wybranego samorządu oraz organizacji lokalnej (klub, zakład pracy, stowarzyszenie, szkoła, uczelnia itp.) Twój wynik zostanie na koniec przeliczony na punkty. 

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej: https://www.aktywne.miasta.pl/ 

Źródło / plakaty: UM w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama