Reklama

Terespol: Iza pobiegła w Wiedniu

22 maja w stolicy Austrii, Wiedniu odbyła się 34. edycja największego w Europie biegu dla kobiet – ASICS Austrian Women’s Run. Na starcie stanęło 18 tysięcy biegaczek.

Panie rywalizowały na dystansie 5 km. Zawodniczki z Kenii w całości zapełniły podium biegu. Najlepsza z nich okazała się Vicoty Chepengeno, z wynikiem 15:02. Na 2. miejscu uplasowała się ubiegłoroczna zwyciężczyni, Gladys Chepkurui (15:05), a na trzecim, Miriam Chebet (15:26).

W czołowej dziesiątce znalazły się również reprezentantki Polski. Izabela Paszkiewicz uplasowała się na 6. pozycji z wynikiem 15:56, a Aleksandra Brzezińska była 8. Z wynikiem: 16:05.

„Start można uznać za udany. Jechałam bezpośrednio po ciężkim obozie ze Szklarskiej Porębie. Podróż trwała 17 godzin i tylko 6 godzin snu. Trzeba było wstać już o 6 godzinie bo start o godz. 9 rano. Generalnie nie czułam luzu podczas biegu ale był to tylko taki przerywnik i szczerze mówiąc jestem bardziej zadowolona tym, że fajnie przepracowałam zgrupowanie. Wierzę, że za dwa, trzy tygodnie forma dopiero będzie i uda się coś fajnego jeszcze pobiec”- powiedziała Iza po biegu. I tego szczerze jej życzymy!

materiał: MOK Terespol
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama