Reklama

Wypadek w Międzyrzecu. Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Zderzyła się z volkswagenem

Wczoraj rano na ulicy Lecha Kaczyńskiego kierująca peugeotem 65-latka zderzyła się z osobowym volkswagenem. Prawdopodobna przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez 65-latkę. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca drugiego auta. Ustalamy okoliczności oraz apelujemy o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu obok nadmiernej prędkości to jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 8.50 na ulicy Lecha Kaczyńskiego w Międzyrzecu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Peugeot, 65-letnia mieszkanka gminy Kąkolewnica zderzyła się z volkswagenem. Prawdopodobną przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez 65-latkę. Drugim autem kierował 44-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca volkswagena. Wyjaśniamy okoliczności oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze przypominając, że nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama