Reklama

Biała Podlaska: Przegląd piosenek ekologicznych w Przedszkolu Samorządowym nr 13 (film)

13 maja w Przedszkolu Samorządowym nr 13 w Białej Podlaskiej odbył się „Przegląd piosenek ekologicznych". Organizatorami przedsięwzięcia były nauczycielki pani Aleksandra Barszcz i pani Jolanta Goławska. W przeglądzie uczestniczyły wszystkie dzieci z siedmiu oddziałów przedszkolnych, które zaprezentowały piosenki o tematyce ekologicznej.

Głównym celem przeglądu było propagowanie świadomości ekologicznej wśród najmłodszych dzieci, rozbudzanie zainteresowania światem przyrody oraz zasad dbałości o jego stan. Konkurs jest również doskonałą okazją do integracji dzieci oraz prezentacji ich umiejętności wokalnych.

Uczestnicy zostali obdarowani upominkami przygotowanymi przez organizatorów- zestawami puzzli o tematyce przyrodniczej. Dodatkowo inicjatywę wsparł Ariel Borysiuk – 12-krotny reprezentant Polski w piłce nożnej, wychowanek bialskiej akademii piłkarskiej TOP54 . Dzieci otrzymały sportowy upominek,  bramki piłkarskie oraz nową huśtawkę do aktywnego spędzania wolnego czasu w ogrodzie przedszkolnym.

 

Tekst / film / zdjęcie: Przedszkole Samorządowe nr 13 w Białej Podlaskiej 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama