Reklama

Biała Podlaska: Koncert „Z klasyką przez Polskę” – Szymon Komasa & Sophia Muñoz (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 12 maja 2022
, godz. 17:30
Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia w Białej Podlaskiej zaprasza bialskich melomanów na koncert z cyklu „Z klasyką przez Polskę”.  Tym razem będziemy mogli posłuchać znakomitego śpiewaka – barytona Szymona Komasę, któremu towarzyszyć będzie pianistka Sophia Muñoz.

Koncert odbędzie się 12 maja o godzinie 17:30 w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia w Białej Podlaskiej. Zaproszenia można odbierać bezpłatnie w sekretariacie szkoły (Warszawska 12 B). Ilość miejsce jest ograniczona.

Szymon Komasa – Urodzony w Poznaniu. Studia wokalne na Akademii Muzycznej w Łodzi ukończył z wyróżnieniem w 2009 roku. W tym samym roku rozpoczął studia śpiewu operowego w Guildhall School of Music and Drama w Londynie a następnie kontynuował naukę śpiewu w prestiżowej Juilliard School of Music w Nowym Jorku. Jest laureatem i zwycięzcą wielu międzynarodowych konkursów wokalnych w kategoriach operowych i pieśniarskich. Z recitalami pieśni wystąpił w Carnegie Hall w Noiwym Jorku w 2012 roku. Śpiewa w wielu teatrach operowych w Polsce i za granicą.

Sophia Muñoz – pianistka. Jest solowa korepetytorką w Komische Oper Berlin. Występowała w recitalach solowaych z takimi artystami, jak Hera Hyesang Park, Emily D`Angelo, Bomsori Kim, Jakub Józef Orliński, Rene Barbera, Ewa Płonka i Szymon Komasa.

Głównym organizatorem jest Polski Impresariat Muzyczny.

Źródło / grafiki: Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama