Reklama

„Powiat bialski i miasto Biała Podlaska w obiektywie dzieci i młodzieży – Moja szkoła” – konkurs (zaproszenie)

Dział Wiedzy o Regionie Miejskiej Biblioteki Publicznej już po raz piąty organizuje Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny. Tegorocznym hasłem konkursu jest: „Powiat bialski i miasto Biała Podlaska w obiektywie dzieci i młodzieży – Moja szkoła".

Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Pana Michała Litwiniuka i skierowany jest do młodych pasjonatów fotografii. Polega on na uwiecznieniu dowolnego obiektu oświatowego znajdującego się na terenie miasta Biała Podlaska i powiatu bialskiego.

Celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do fotografowania otaczającego nas świata, miejsc, w których żyjemy oraz zwrócenie uwagi na historię i przyrodę powiatu bialskiego oraz miasta Biała Podlaska oraz poszerzenie grona regionalistów i działaczy na rzecz zachowania lokalnej kultury.

Prace wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy przesłać do 30 września 2022 r. na adres: [email protected] bądź listownie na adres: Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Warszawska 12a, 21-500 Biała Podlaska.

Istnieje możliwość dostarczenia prac konkursowych osobiście do Działu Wiedzy o Regionie w godzinach pracy biblioteki. Na laureatów czekać będą atrakcyjne nagrody.

Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie: www.mbp.org.pl

Źródło / plakat: MBP w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama