Reklama

33. Konkurs Plastyczny „Bajki, bajeczki” (zaproszenie)

Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk, Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego oraz Klub Kultury "Piast" zapraszają dzieci i młodzież w wieku od 4 do 12 lat do wzięcia udziału w 33. edycji Konkursu Plastycznego "Bajki, bajeczki...". 

– Po raz kolejny zapraszamy do zabawy w ilustratora bajek czy opowiadań. Na pewno znacie ich wiele i wyobrażacie sobie jak może wyglądać jakaś postać czy miejsce, a może wyobrazicie sobie całkiem nowy baśniowy świat. Najważniejsze, żeby był samodzielnie przez was narysowany lub namalowany – zachęcają organizatorzy 

Celem konkursu jest:

–  upowszechnianie plastyki wśród dzieci i młodzieży,
–  pogłębianie wiedzy na temat bohaterów literatury dziecięcej: bajek, baśni, opowiadań,
–  rozbudzanie inwencji twórczej,
–  podnoszenie umiejętności manualnych.

Własnoręcznie wykonane prace plastyczne techniką rysunku lub malarstwa na kartce formatu A-3 wraz z kartą zgłoszenia i potrzebnymi zgodami (druki do pobrania na stronie www.bck24.pl w zakładce Konkursy) należy przesłać lub przynieść na adres Klubu Kultury „Piast”, ul. Spółdzielcza 4, 21-500 Biała Podlaska w terminie do 20 maja 2022 roku.

Więcej informacji  w >>> regulaminie Konkursu <<< lub pod nr tel. 83 3416459. Osoba odpowiedzialna za Konkurs: Joanna Tymoszczuk, BCK Klub Kultury „Piast”.

Źródło / plakat: Bialskie Centrum Kultury

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama