Reklama

Biegi Katyńskie w Terespolu

Komunikat z 12. Katyńskich Powiatowych Biegów Przełajowych. Ponownie zawodnicy spotkali się w Terespolu. Biegi przeprowadzono w dniu 12 kwietnia 2022 roku. W klasyfikacji punktowej w poszczególnych grupach wiekowych na pierwszych miejscach uplasowali się: zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Terespolu, Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim oraz Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Terespolu. Gratulujemy!

Igrzyska Dzieci:

Kl. I – II Szkoły Podstawowe Dziewczęta:

1. Władyczuk Michalina – Nr 3 Międzyrzec Podl.- 10pkt
2. Wojsiat Anastazja –Swory- 9pkt
3. Grochowska Zofia – Swory- 8pkt
4. Chwejczuk Nikola – Swory – 7pkt
5. Marczak Kinga – Dobryń Duży – 6pkt
6. Jakubiuk Viktoria – Społeczna Biała Podl – 5pkt
7. Michaluk Lidia – Łomazy- 4pkt
8. Tymoszuk Wiktoria – Nr 3 Międzyrzec Podl – 3pkt
9. Domańska Marta – Nr 3 Międzyrzec – 2pkt
10. Adamska Nadia – Społeczna Biała Podl – 1pkt
11. Cep Oliwia – nr 3 Międzyrzec Podl
12. Melnichuk Anna – Swory
13. Charewicz Zuzanna – Łomazy
14. Karpowicz Anna – Łomazy
15. Grochowska Maria – Społeczna Biała Podl
16. Gromadzka Sylwia – Swory
17. Górska Alicja – nr 4 Biała Podl
18. Makarewicz Amelia – nr 4 Biała Podl
19. Leonienko Joanna – nr 1 Terespol
20. Żukowska Oliwia – Łomazy

kl. I – II Szkoły Podstawowe Chłopcy:

1. Szymanek Piotr – Łomazy – 10pkt
2. Maksymowicz Michał – Łomazy – 9pkt
3. Zając Miłosz – Łomazy – 8pkt
4.Danieluk Michał – Zalesie – 7pkt
5. Pasternak Maciej – Społeczna Biała Podl. – 6pkt
6. Kaździoł Michał – Społeczna Biała Podl. – 5pkt
7. Koprianiuk Julian – Łomazy – 4pkt
8. Lubański Kacper – nr 3 Międzyrzec Podl – 3pkt
9. Sikorski Adam – Sielczyk – 2pkt
10. Sawczuk Adam – Swory – 1pkt
11. Lesiuk Adraian – nr 3 Międzyrzec Podl
12. Mikiciuk Stanisław – Swory
13. Koper Artur – nr 1 Terespol
14. Bielecki Szymon – Zalesie
15. Jakuszko Michał – nr 1 Terespol
16. Reszotnik Michał – nr 4 Biała Podl
17. Supeł Michał – nr 1 Terespol
18. Sęczyk Karol – Swory
19. Tusz Ignacy i nr 3 Międzyrzec Podl
20. Kossowski Antoni – nr 4 Biała Podl
21. Sakowicz Mikołaj – nr 3 Międzyrzec Podl
22. Kukawski Michał – nr 3 Międzyrzec Podl

kl. III – IV Szkoły Podstawowe Dziewczęta

1. Sławecka Sandra – Sławatycze – 10 pkt
2. Zasiuk Nikola – nr1 Terespol – 9pkt
3. Grochowska Aleksandra – Swory – 8pkt
4.Pietraszuk Amelia – nr 4 Biała Podl. – 7pkt
5. Sceniewicz Karolina – Piszczac – 6pkt
6. Chiluk Aniela – nr 1 Terespol- 5pkt
7. Jaszczuk Weronika – Swory – 4pkt
8. Wołosowicz Anastazja – Łomazy – 3pkt
9. Piwowar Lena – nr 3 Międzyrzec – 2pkt
10. Marciniuk Emilia – Łomazy – 1pkt
11. Przyłucka Zuzanna – Łomazy
12. Stefaniuk Zuzanna – nr 3 Międzyrzec Podl|
13. Szustowicz Milena – Sławatycze
14. Micun Julia – nr 4 Biała {Podl
15. Jarocka Natalia – Łomazy
16. Pocztacka Pola – nr 3 Międzyrzec Podl
17. Szostakiewicz Anita – Łomazy
18. Babicka Julia – nr 3 Międzyrzec Podl
19. Dawidowska Maja – nr 4 Biała Podl
20. Witkowicz Zuzanna – nr 1 Terespol
21. Eismont Nikola – nr 4 Biała Podl
22. Szprychel Antonina – nr 4 Biała
23. Wojtysiak Patrycja – nr 4 Biała Podl
24. Kowalczyk Katarzyna – nr 4 Biała Podl
25. Lewczuk Zofia – nr 4 Biała Podl
26. Pawlukowska Dominika – nr 4 Biała Podl
27. Szandecka Kinga – Społeczna Biała Podl

kl. III – IV Szkoły Podstawowe Chłopcy

1. Świątkowski Kacper – Sławatycze – 10pkt
2. Kondraciuk Franciszek – Piszczac – 9pkt
3. Supeł Mikołaj – nr 1 Terespol – 8pkt
4. Pasternak Piotr – Społeczna Biała Podl. – 7pkt
5. Wysokiński Aleksander – nr 3 Międzyrzec Podl. – 6pkt
6. Kuźnicki Maksymilian – nr 1 Terespol – 5pkt
7. Naumiuk Bartosz – Małaszewicze – 4pkt
8. Ostapowicz Adrian – Łomazy – 3pkt
9. Bańkowski Piotr – Łomazy – 2pkt
10. Przyłucki Maciej – Łomazy – 1pkt
11. Chubczuk Hubert – Piszczac
12. Żurkowski Franciszek – Społeczna Biała Podl
13. Stec Eryk – nr 1 Terespol
14. Trzeciak Maciej Społeczna Biała Podl
15. Jabłoński Wojciech – Łomazy
16. Korszeń Jakub – Łomazy
17. Dyrdowski Michał – Łomazy
18. Grochowski Gabriel – Społeczna Biała Podl
19. Stasiewicz Dawid – nr Międzyrzec Podl
20. Romaniuk Dawid – nr 1 Terespol
21. Olesiejuk Marcin – Swory
22. Chutny Oliwer – Swory
23. Tokarski Michał – Łomazy
24. Guz Michał – nr 4 Biała Podl.
25. Pietruczuk Antoni – Piszczac
26. Waszczuk Aleks – nr 3 Międzyrzec
27. Monastyrski Filip – Styrzyniec
28. Buczyło Mikołaj – nr 1 Terespol
29. Miłosz Bartłomiej – nr 3 Międzyrzec Podl
30. Moroń Jakub – nr 4 Biała Podl
31. Gromadzki Aleksander – nr 4 Biała Podl
32. Biernacki Wojtek – Piszczac
33. Kuzowski Krystian – Zalesie
34. Adamowski Kamil – Swory
35. Wojtysiak Przemysław – nr 4 Biała Podl
36. Reszotnik Karol – nr 4 Biała Podl
37. Wawryszewicz Jakub – nr 1 Terespol
38. Królik Maciej – nr 1 Terespol
39. Tarasiuk Aleksander – Styrzyniec
40. Daniłko Filip – nr 4 Biała Podl
41. Marczewski Szymon – nr 1 Terespol
42. Dmitrowicz Filip – Swory
43. Siłaczuk Wojciech – Swory
44. Semeniuk Gabriel – nr 4 Biała Podl.
45. Sacharuk Igor – nr 1 Terespol

kl. V – VI Szkoły Podstawowe Dziewczęta:

1. Kupińska Aleksandra – Społeczna Biała Podlaska – 10pkt
2. Andrzejewicz Laura – Sławatycze – 9pkt
3. Borkowska Alicja – nr 4 Biała Podl. – 8pkt
4. Krzyrzanowska Amelia – Wisznice – 7 pkt
5. Marczak Emilia – Dobryń Duży- 6pkt
6. Chustecka Magdalena – Wisznice – 5pkt
7. Brodawka Alicja – nr3 Międzyrzec Podl – 4pkt
8. Zagajska Maja – Sławatycze – 3pkt
9. Grynowicz Magdalena – Łomazy – 2pkt
10. Łukaszuk Aleksandra – Piszczac – 1pkt
11. Mycko Natalia – nr 1 Terespol
12. Markiewicz Lena – nr4 Białlaa Podl
13. Kulik Paulina – Społeczna Białla Podl
14. Knapiuk Oliwia – Łomazy
15. Dejneka Martyna – nr 4 Biała Podl
16. Bonik Natalia – nr 4 Biała Podl
17. Daniłko Roksana – nr 4 Biała Podl
18. Grochowska Karolina – Swory
19. Gromadzka Blanka – Swory
20. Parknast Elia – nr 3 Międzyrzec Podl
21. Andrzejuk Zuzanna Terespol
22. Nowosielska Julia – nr 3 Międzyrzec Podl.
23. Wierzejska Anastazja – nr 3 Międzyrzec Podl
24. Wróblewska Iga – nr 3 Międzyrzec Podl
25. Koper Maja – nr 1 Terespol
26. Dorosz Amelia – Społeczna Biała podl
27. Lewkowicz Maja – nr 3 Miedzyrzec Podl
28. Benich Agnieszka – nr 1 Terespol
29. Tabulska Weronika – nr 1 Terespol
30. Dudek Karolina – Zalesie
31. Masiuk Eunika – nr 1 Terespol

kl. V – VI Szkoły Podstawowe Chłopcy

1. Lewczuk Szymon – nr 1 Terespol – 10pkt
2. Kozłowski Michał – nr 1 Terespol – 9pkt
3. Sosnowski Emil – nr 3 Międzyrzec Podl. – 8pkt
4. Szczygieł Daniel – nr 1 Terespol – 7pkt
5. Zukowski Jakub – Piszczac – 6pkt
6. Siłaczuk Łukasz – Swory – 5pkt
7. Szydłowski Dawid – Społeczna Biała Podl – 4pkt
8. Jaszczuk Dawid – Swory – 3pkt
9. Oniszczuk Arek – nr 1 Terespol – 2pkt
10. Wysokiński Maksymilian – nr 3 Międzyrzec Podl – 1pkt
11. Cydejko Alan – Społeczna Biała Podl
12. Pietruk Bartosz – nr 3 Międzyrzec Podl
13. Lubiejewski Filip – nr 3 Międzyrzec
14. Walczuk vel Walczyński Oskar – nr 4 Biała Podl
15. Machnowski Jakub – nr 1 Terespol
16. Charczuk Karol – nr 3 Międzyrzec podl
17. Wojtiuk Patryk – Piszczac
18. Krasucki Paweł – Swory
19. Szeląg Jakub – nr 1 Terespol
20. Sawczuk Wojtek – Swory
21. Guziuk Jakub – nr 1 Terespol
22. Sobechowicz Wiktor – Łomazy
23. Baczura Bartłomiej – Swory
24. Mazurek Krystian – nr 3 Międzyrzec Podl
25. Parzyszek Maciej – nr 1 Terespol
26. Pływacz Marcel – nr 4 Biała Podl
27. Ciepły Błażej – Sławatycze
28. Hubczuk Paweł – Piszczac
29. Pawluczuk Wiktor – nr 1 Terespol
30. Giereło Błażej – Swory
31. Gołębiowski Krzysztof – nr 1 Terespol
32. Kuzawiński Augustyn – nr 4 Biała Podl
33. Samociuk Mateusz – nr 1 Terespol
34. Łuciuk Gabriel – Sławatycze
35. Krukowski Michał – Swory
36. Pykało Kami – Zalesie
37. Jakimiak Wojciech – nr 1 Terespol
38. Jankowski Franciszek – nr 1 Terespol
39. Czarnecki Filip – nr 4 Biała Podl

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

kl. VII – VIII Szkoły Podstawowe Dziewczęta:

1. Koleśnicka Daria – nr 3 Międzyrzec Podl. – 10 pkt
2. Wojtysiak Zuzanna – nr 4 Biała Podl. – 9pkt
3. Arseniuk Iga – nr 1 Terespol – 8pkt
4.Skibińska Amelia – Sławatycze – 7pkt
5. Witkowicz Julia – nr 1 Terespol – 6pkt
6. Michalczuk Marysia – nr 1 Terespol – 5pkt
7. Szyndla Klaudia – nr 3 Międzyrzec Podl – 4pkt
8. Filipczuk Jowita – nr 1 Terespol – 3pkt
9. Markowska Patrycja – nr 1 Terespol – 2pkt
10. Jakuszko Julia – nr 1 Terespol – 1pkt
11. Hawryluk Nina – nr 3 Międzyrzec
12. Iwańczuk Emilia – Sławatycze
13. Maksymiuk Michalina – nr 3 Międzyrzec
14. Hodun Marcelina – Swory
15. Pawłowska Julia – Piszczac
16. Jadczuk Karolina – Swory
17. Wójcik Natalia – nr 4 Biała Podl
18. Mikiciuk Zuzanna – Swory
19. Stachura Julia – Swory
20. Banachewicz Maja – nr 3 Międzyrzec Podl
21. Olesiejuk Monika – Swory
22. Szczur Zuzanna – Sławatycze

kl. VII – VIII Szkoły Podstawowe Chłopcy

1. Pieniak Kacper – Zalesie – 10pkt
2. Pocztarski Filip – nr 3 Międzyrzec Podl. – 9pkt
3. Dejneka Wiktor – nr 4 Biała Podl – 8pkt
4. Guzowski Adam – Sławatycze – 7pkt
5. Khanovich Ilja – nr 4 Biała Podl – 6pkt
6. Grochowski Michał – Swory – 5pkt
7. Giergun Hubert – nr 3 Międzyrzec Podl – 4pkt
8. Kot Krzysztof – nr 4 Biała Pod – 3pkt
9. Kalich Grzegorz – nr 3 Miedzyrzec Podl – 2pkt
10. Zasiuk Jakub – nr 1 Terespol – 1pkt
11. Lesik Mikołaj – nr 1 Terespol
12. Kasjaniuk Adam – Swory
13. GołebiowskimPiotr – nr 1 Terespol
14. Stefaniuk Piotr – nr 1 Terespol
15. Wawryszewicz Kacper – nr 1 Terespol
16. Szutko Bartłomiej – Swory
17. Kowalski Kacper – Swory
18. Łukaszuk Mateusz – Piszczac
19. Marczak Hubert – Dobryń|
20. Osic Dominik – Sławatycze
21. Nestorowicz Krzysztof- nr 3 Międzyrzec Podl
22. Kuczko Krzysztof – nr 4 Biała Podl
23. Duda Adam – Zalesie
24. Zcherebchuk Denys – Zalesie
25. Markowski Julian – nr 3 Międzyrzec Podl
26. Majczyna Bartosz – nr 3 Międzyrzec Podl
27. Olichwirowicz Igor – nr 4 Biała Podl
28. Majczyna Karol – nr 3 Międzyrzec Podl
29. Filipiuk Tomasz – Swory
30. Małchwiejczuk Marcel – Swory
31. Puczko Kacper – Zalesie
32. Węgiełek Dominik – Piszczac

 

Licealiada

Szkoły Ponadpodstawowe Dziewczęta

1. Osipiuk Klaudia – LO Wisznice – 10pkt
2. Tymon Oliwia – ALO Terespol – 9pkt
3. Derlikiewicz Beata – LO Wisznice – 8pkt
4. Ołtuszyk Aleksandra – ZDZ Biała Podl – 7pkt
5. Bogusz Kinga – ZS Małaszewicze – 6pkt
6. Babkiewicz Andżelika – ALO Terespol – 5pkt
7.Marczak Izabela – ZS Małaszewicze – 4pkt
8. Julia Dowhun – ALO Terespol – 3pkt
Szkoły Ponadpodstawowe Chłopcy
1. Syryjczyk Konrad – ZSZCKR Jabłoń – 10pkt
2. Czech Adam – ZDZ Biała Podl. – 9pkt
3. Kajka Krystian – ZDZ Biała Podl – 8pkt
4. Majek Patryk – ALO Terespol – 7pkt
5. Powszuk Piotr – ZDZ Biała Podl – 6pkt
6. Daniluk Jan – ALO Terespol – 5pkt
7. Roszkowski Szymon – ALO Terespol – 4pkt
8. Machnowski Kacper – ALO Terespol – 3pkt
9. Kruk Daniel – ZSZCKR Jabłoń – 2pkt
10. Pastuszuk Mateusz – ALO Terespol – 1pkt
11. Sawczuk Karol – ALO Terespol
12. Terpiłowski Patryk – ALO Terespol
13. Raszplewicz Maciej – ALO Terespol
14. Juri Orel – ZDZ Biała Podl

Punktacja Drużynowa:

Igrzyska Dzieci:

1. Nr 1 Terespol – 55 pkt
2. Łomazy – 47 pkt
3. Swory – 45pkt
4. Nr 3 Międzyrzec Podlaski – 39pkt
5. Społeczna Szkoła w Białej Podlaskiej – 38pkt
6. Sławatycze – 32 pkt
7. Piszczac – 22pkt
8. Nr 4 Biała Podlaska – 15pkt
9. Dobryń Duży, Wisznice – 12 pkt
11. Zalesie – 7pkt
12. Małaszewicze – 4pkt
13. Sielczyk – 2pkt

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

1. Nr 3 Międzyrzec Podl – 29 pkt
2. Nr 4 Biała spodl., nr 1 Terespol – 26pkt
4. Sławatycze – 14pkt
5. Zalesie – 10pkt
6. Swory – 5pkt

Licealiada:

1. ALO Terespol – 37pkt
2. ZDZ Biała Podl – 30 pkt
3. LO Wisznice – 18pkt
4 ZSZCKR Jabłoń – 12pkt
5. ZS Małaszewicze – 10pkt

materiał: Bialski Szkolny Związek Sportowy
tekst i zdjęcia: Stanisław Polaczuk Bialski Szkolny Związek Sportowy
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama