Reklama

Łomazy: Wypadek w Bielanach. Najechał na jadące przed nim auto

Wczoraj po południu w miejscowości Bielany kierujący passatem 77-latek najechał na tył jadącego przed nim citroena. Po tym zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z volkswagenem polo. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafiła pasażerka passata. Ustalamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 16.40 na drodze wojewódzkiej numer 812 w miejscowości Bielany. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący passatem 77-letni mieszkaniec gminy Łomazy, prawdopodobnie w wyniku niezachowania należytej ostrożności, najechał na tył jadącego przed nim citroena. Drugim samochodem kierował 28-letni mieszkaniec gminy Podedwórze.

Po tym passat zjechał na przeciwny pas jezdni, gdzie zderzył się z volkswagenem polo, kierowanym przez 23-letnią mieszkankę gminy Łomazy. W chwili zdarzenia kierujący samochodami byli trzeźwi, potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafiła pasażerka passata.

Ustalamy wszystkie okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama