Reklama

Kryminałki: Cztery zestawy transportowe kierowców z Białorusi okradzione z paliwa i drobnego wyposażenia

Biała Podlaska: Uszkodzenie samochodu m-ki Dacia. // Biała Podlaska: Doprowadzenie mieszkanki miasta do niekorzystnego rozporządzania pieniędzmi w kwocie 2.500 zł. // Biała Podlaska: Kradzież roweru. // Łózki: 64 letni nietrzeźwy kierowca. // Mokrany Stare: 32 letni kierowca zatrzymany w ruchu drogowym pomimo cofniętych uprawnień. // Biała Podlaska: Kradzież artykułów spożywczych i kosmetycznych wraz z metalowym wózkiem sklepowym. // Terespol: Doprowadzenie mieszkańca gminy Terespol do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 270 zł. // Terebiski: 68 letni nietrzeźwy kierowca. // Rossosz: 32 letni kierowca zatrzymany w ruchu drogowym pomimo cofniętych uprawnień. // Drelów: Mężczyzna dokonał wyrębu a następnie zaboru w celu przywłaszczenia 22 drzew rożnych gatunków i rozmiarów z działki poszkodowanej. // Koroszczyn: Nieznany sprawca z zaparkowanych na poboczu czterech pojazdów ciężarowych, dokonał szeregu kradzieży. Skradziono olej napędowy z niezabezpieczonych zbiorników paliwa w łącznej ilość 265 litrów oraz drobnych przedmiotów znajdujących się na wyposażeniu kierowców - obywateli Białorusi.

11.03.2022r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia samochodu m-ki Dacia w ten sposób, że przy użyciu ostrego przedmiotu zarysował powłokę lakierniczą na 3 elementach na szkodę jednej z bialskich firm. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.03.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, na portalu internetowym, doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania pieniędzmi w kwocie 2.500 zł w ten sposób, że oferował do sprzedaży robota kuchennego znanej firmy, za który przyjął zapłatę, lecz do chwili obecnej nie przesłał go zamawiającej i nie zwrócił wpłaconej kwoty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.03.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, sprzed klatki schodowej budynku wielorodzinnego, dokonał kradzieży niezabezpieczonego roweru wartości 2.500 zł. na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.03.2022r. ŁÓZKI, 
Funkcjonariusze KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 64-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem osobowym marki Daewoo, znajdując w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w organizmie, oraz posiadającego aktywny zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

29.03.2022r. MOKRANY STARE, 
Funkcjonariusze KP w Terespolu zatrzymali 32-letniego mieszkańca gm. Rokitno, który kierował samochodem osobowym m-ki AUDI, pomimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

19.03.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznani sprawcy dokonali kradzieży artykułów spożywczych i kosmetycznych wraz z metalowym wózkiem sklepowym o łącznej wartości ponad 650 zł na szkodę sklepu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

29.03.2022r. TERESPOL,
Nieznany sprawca, za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkańca gm. Terespol do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 270 zł, poprzez wprowadzenie go w błąd co do zamiaru i możliwości wywiązania się z umowy sprzedaży telefonu. Sprawca po otrzymaniu zapłaty nie dostarczył pokrzywdzonemu zakupionego telefonu komórkowego oraz zerwał kontakt nie zwracając wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

29.03.2022r. TEREBISKI, 
Funkcjonariusze KP Wisznice zatrzymali 68-letniego mieszkańca gm. Sławatycze, który kierował samochodem osobowym m-ki VW, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

28.03.2022r. ROSSOSZ, ul. Batalionów Chłopskich
Funkcjonariusze KP Wisznice zatrzymali 32-letniego mieszkańca gm. Parczew, który kierował samochodem osobowym marki Peugeot, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

01.01.2022r. gm. Drelów, 
Mieszkaniec gm. Drelów na nienależącej do siebie działce ornej, dokonał wyrębu a następnie zaboru w celu przywłaszczenia 22 drzew rożnych gatunków i rozmiarów na szkodę mieszkanki gm. Kąkolewnica. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

27.03.2022r. KOROSZCZYN, 
W nocy z 27 marca 2022 roku na 28 marca 2022r w miejscowości Koroszczyn nieznany sprawca z zaparkowanych na poboczu czterech pojazdów ciężarowych czekających na załadunek, dokonał szeregu kradzieży mienia w postaci oleju napędowego z niezabezpieczonych zbiorników paliwa w łącznej ilość 265 litrów oraz drobnych przedmiotów znajdujących się na wyposażeniu na szkodę czterech Obywateli Białorusi: Postępowanie prowadzi KP Terespol/KMP Biała Podlaska.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama