Reklama

Kryminałki: Poszukiwania sprawcy oszustwa. Rozpoznajesz tego mężczyznę? Skontaktuj się!

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach prowadzą dochodzenie w sprawie oszustwa, do którego doszło w październiku 2021 r. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek został zarejestrowany na terenie Białej Podlaskiej. Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policjantami!

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach prowadzą dochodzenie w sprawie oszustwa, do którego doszło w październiku 2021 r. Z informacji przekazanej przez zgłaszającego wynikało, że sprawca oferował do sprzedaży telefon komórkowy, przyjmując od pokrzywdzonego zapłatę. Jednak zamiast zamówionego towaru pokrzywdzony otrzymał paczkę, w której znajdowała się ładowarka do laptopa. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego częściowy wizerunek zarejestrowała kamera w paczkomacie na terenie Białej Podlaskiej.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia prosimy o kontakt telefoniczny z policjantem KP Kęty prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 47 832 65 24 lub dyżurnym KMP w Białej Podlaskiej 47 814 13 00- czynne całodobowo.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama