Reklama

KS AZS AWF Biała Podlaska jedzie do Przemyśla. Znamy kursy bukmacherów

KS AZS AWF Biała Podlaska zagra w kolejnym meczu Ligi Centralnej piłki ręcznej. Wicelider tabeli uda się na wyjazdowe starcie z ORLEN Upstream SRS Przemyśl. Jak ten mecz widzą bukmacherzy? Sprawdziliśmy przedmeczowe przewidywania i kursy bukmacherskie.

KS AZS AWF Biała Podlaska zagra w kolejnym meczu Ligi Centralnej piłki ręcznej. Wicelider tabeli uda się na wyjazdowe starcie z ORLEN Upstream SRS Przemyśl. Jak ten mecz widzą bukmacherzy? Sprawdziliśmy przedmeczowe przewidywania i kursy bukmacherskie.

 

KS AZS AWF Biała Podlaska przed trudnym zadaniem

Drużyna z Białej Podlaskiej była faworytem firm bukmacherskich poprzedniego meczu ligowego z GKSem Żukowo, jednak z wyjazdowego meczu nie udało się wrócić z tarczą. Choć bukmacher STS wyraźnie typował, że KS AZS AWF Biała Podlaska wygra tamto spotkanie, to mecz zakończył się wynikiem 33 do 30 dla gospodarzy. Porażki nie ma co jednak rozpamiętywać, bowiem przed AZS AWFem kolejne wyzwanie.

Z dobrych wiadomości, drużyna wciąż jest na drugim miejscu w tabeli Ligi Centralnej, co daje nadzieje nawet na walkę o PGNiG Superligę. Z gorszych informacji, wyjazdowa seria KS AZS AWF Biała Podlaska nie wygląda dobrze. Cztery przegrane z rzędu z pewnością budzą pewne obawy przed trudnym meczem z ORLEN Upstream SRS Przemyśl. Rywale to obecnie czwarta siła w Lidze Centralnej.

KS AZS AWF Biała Podlaska pierwszy trzy mecze wyjazdowe w tym sezonie wygrał. Jednak ostatni mecz w 2021 roku, oraz trzy spotkania na obcym terenie już w 2022, to pasmo niepowodzeń. AZS AWF rekompensuje to sobie dobrą postawą u siebie, gdzie zanotował tylko jedną przegraną po rzutach karnych, ale bez poprawy gry na wyjeździe może być trudno utrzymać drugą pozycję w Lidze Centralnej.

Rywale natomiast u siebie notują pasmo pięciu triumfów z rzędu, co wydawać by się mogło zwiększa ich szanse w najbliższym meczu. Nie przekłada się to jednak na kursy bukmacherskie i to zespół Marcina Stefańca jest faworytem bukmacherów w tym meczu.

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – KS AZS AWF Biała Podlaska. Kursy firm bukmacherskich STS i Fortuna:
STS: 1 – 2.17, X – 8.00, 2 – 1.90
Fortuna: 1 – 2.17, X – 8.00, 2 – 1.90
Bukmacherzy są więc wyjątkowo zgodni, że to zespół z Białej Podlaskiej jest faworytem tego meczu.

PGNiG Superliga możliwa dla Białej Podlaskiej

Sytuacja z ewentualnym awansem z Ligi Centralnej do PGNiG Superligi jest dość klarowna. Przede wszystkim aby awansować do PGNiG Superligi należy spełnić wymogi formalne. Bez tego klub nie będzie mógł wejść do elity, nawet przy korzystnym wyniku sportowym.

Bukmacherzy są niemal pewni, że do PGNiG Superligi awansuje Ostrovia Ostrów. Zespół sportowo prowadzi w Lidze Centralnej, co daje prawo bezpośredniego awansu, a także jest przygotowany organizacyjnie.

Zespół, który zajmie drugie miejsce w Lidze Centralnej ma prawo gry w barażu z przedostatnią ekipą PGNiG Superligi. W przypadku nie spełnienia warunków licencyjnych, to prawo może przejąć zespół z trzeciej lokaty. Drugie miejsce to zatem pewna możliwość gry o awans, miejsce trzecie jedynie daje cień nadziei.

Jeśli KS AZS AWF Biała Podlaska utrzyma swoją pozycję, to może zgłosić akces do rywalizacji w barażowym dwumeczu.

Firmy bukmacherskie STS oraz Fortuna oferują na terytorium Polski legalne zakłady bukmacherskie i gra u nich jest w pełni legalna. Gra u nielegalnych bukmacherów jest natomiast zabroniona, a osoba biorąca udział w nielegalnej grze musi liczyć się z możliwością otrzymania wysokiej kary. Zakłady bukmacherskie mogą doprowadzić do uzależnienia. Hazard dla osób pełnoletnich.

 

materiał: partner wydawniczy
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama