Reklama

MBE otwiera dwa nowe punkty na Podlasiu

Mail Boxes Etc. (MBE), czyli jedna z największych globalnych sieci franczyzowych, oferująca kompleksowe usługi kurierskie i poligraficzne, a także innego typu wsparcie dla firm i klientów indywidualnych, właśnie otwarła dwa nowe punkty na Podlasiu – w Sokołowie Podlaskim i Białej Podlaskiej.

MBE działa w oparciu o model franczyzy w 55 krajach, wyznaczając najwyższe standardy prowadzenia biznesu. Sieć MBE liczy ponad 2900 punktów na całym świecie, generując obrót na poziomie blisko 1 mld euro rocznie. W Polsce marka MBE obecna jest od 2003 r. i stale się rozwija. W 2014 r. powstała spółka MBE Poland. Aktualnie w całym kraju działa 37 punktów. Priorytetem MBE w Polsce jest rozwój sieci franczyzowej.

Podejmujemy się obsługi przesyłek dowolnych gabarytów. W razie potrzeby realizujemy również wysyłki paletowe. Posiadamy szeroki asortyment materiałów pakowych, a nasi doradcy pomogą Ci dobrać odpowiednią usługę kurierską z bogatej oferty naszych partnerskich firm. Na miejscu oferujemy również usługę skrytki adresowej, różnorodne usługi poligraficzne i mikrologistyczne dla branży e-commerce. Jeśli ktoś w Sokołowie lub Białej prowadzi więc sklep internetowy i przechowuje cały towar u siebie na mieszkaniu – odciążymy go od tego, zaoferujemy przestrzeń, zajmiemy się całą logistyką transportu, a z czasem nawet obsługą wszystkich zamówień on-line – mówi Joanna Gorzędowska, Marketing Manager z MBE Poland.

Przedsiębiorcy z podlaskimi adresami mogą również w MBE zarejestrować działalność, a kadra rzetelnie zajmie się obsługą firmowego biura wirtualnego. Skrytka adresowa MBE to gwarancja m.in. odbioru korespondencji z jednego punktu w dogodnym terminie, monitorowania oraz skanowania korespondencji na życzenie oraz pełnej obsługi wirtualnego.

Punkt w Sokołowie jest zlokalizowany przy ul. ul. Kupietyńskiej 2, natomiast placówka w Białej mieści się przy Kopernika 22 .  Więcej informacji o usługach znajduje się na stronie www.mbe.pl

materiał: Mail Boxes Etc. (MBE)
tekst i zdjęcia:  Jacek Dziduszko Biuro prasowe Account Executive
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama