Reklama

Laurki od przedszkolaków na Dzień Radia otrzymaliśmy :) – są fantastyczne!

Mimo, że Dzień Radia - jako nieformalne święto - dopiero 11 kwietnia, to my już otrzymaliśmy pierwszą niespodziankę z okazji Światowego Dnia Radia jaki przypada na dzień 13 lutego! Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 14, przy ulicy Łukaszyńskiej w Białej Podlaskiej, wraz z paniami opiekunkami, sprawiły nam ogromną radość :). Przedszkole w roku szkolnym 2021/2022 bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Serdeczna Karteczka".

Około dwudziestu kolorowych laurek przekazała nam Marta Filipiuk. Odebrał je nasz radiowiec – Krzysztof Jakóbiak.

Laurki w różny sposób, przedstawiają zainteresowanie – medium jakim jest radio – i samym zawodem „radiowca”. Fakt, że nasze „radio” – jako część – Grupy Biper – nadal raczkuje – w przeciwieństwie do autorów prac, którzy ten etap rozwoju mają już dawno za sobą – to jednak – „robim co możem” 🙂 – a z takim dopalaczem jaki otrzymaliśmy, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko nadal rozbudowywać radio i jego program oraz… pomyśleć o niespodziance z naszej strony dla dzieci z „czternastki” 🙂 .

Postanowiliśmy nakręcić wraz z przedszkolakami teledysk do wybranej przez nich samych jednej z dziecięcych piosenek. Efekty pojawią się na portalu Radio Biper i kanale Biper TV. Należy tylko trochę na nie poczekać 🙂 Na ten moment OGROMNIE DZIĘKUJEMY!! i życzymy WAM abyście byli zdrowi i uśmiechnięci, korzystali ile wlezie z lat dziecięcych a w przyszłości wybrali takie zawody i zostali tymi – kim tylko sobie zamarzycie! 🙂

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst, zdjęcia i opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama