Reklama

II Sołecki Dzień Babci i Dziadka w Piszczacu Pierwszym (galeria)

19 stycznia w Świetlicy Grill Park Jarzębina odbył się "II Sołecki Dzień Babci i Dziadka", którego współorganizatorami byli sołtys, rada sołecka i członkowie KGW Jarzębina oraz dzieci Sołectwa Piszczac Pierwszy i ich rodzice. Uroczystość poprzedziły warsztaty, na których powstały upominki dla seniorów.

Już po raz drugi podczas kadencji sołtysa Karola Łukaszuka w Piszczacu Pierwszym odbył się Sołecki Dzień Babci i Dziadka. Na tę okazję przybyły babcie i dziadkowie, którym dzieci w ubiegłą niedzielę wykonały własnoręcznie kwiatki papierowe i z bibuły oraz lampiony z masy solnej. Był też przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich Jarzębina słodki poczęstunek. Seniorom zaśpiewano Sto Lat, po czym wspólnie obejrzano kilka skeczy kabaretowych, a także teledyski z lat 70 Ireny Santor, Zbigniewa Wodeckiego i innych artystów z lat młodości naszych dziadków. Był to również czas rozmów o planach sołeckich wyjazdów na wiosnę i lato tego roku.

Bardzo dziękujemy w imieniu dzieci wszystkim kochanych dziadkom i babciom za przybycie i angażowanie się w taki sposób w życie lokalnej społeczności. Dziękuję wszystkim członkom KGW Jarzębina za pomoc w organizacji tego święta – podsumowuje sołtys Karol Łukaszuk.

 

materiał/tekst/zdjęcia: Karol Łukaszuk, Piszczac Pierwszy
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama