Reklama

Kryminałki: Uszkodzenie auta. Włamanie. Oszustwo. Nietrzeźwi kierowcy

Witulin: Uszkodzona Skoda zaparkowana na prywatnej posesji. // Łózki: Nietrzeźwy 64 letni kierowca. Ma już na swoim koncie sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. // Biała Podlaska: Włamanie do budynku poprzez otwarcie drzwi tarasowych. // Międzyrzec Podlaski: Oszust podał się za pracownika banku. Mieszkaniec stracił 1300 zł z konta bankowego. // Tłuściec: 62 letni nietrzeźwy kierowca.

08.01.2022r. WITULIN,
Nieznany sprawca dokonał zarysowania powłoki lakierniczej na 8 elementach karoserii samochodu m-ki Skoda zaparkowanego na posesji, czym spowodował straty na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

18.01.2022r. ŁÓZKI, 
Funkcjonariusze zatrzymali kierującego pojazdem m-ki Daewoo 64-letniego mieszkańca gm. Drelów, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 2,20 promila alkoholu w organizmie. Ponadto w/w posiada obowiązujący, orzeczony wyrokiem Sądu zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

18.01.2022r. BIAŁA PODLASKA, ul. Sidorska 
Nieznany sprawca usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do budynku w ten sposób, że po otwarciu zabezpieczonych drzwi tarasowych dostał się do wnętrza, lecz zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na brak przedmiotów będących w jego zainteresowaniu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.01.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Nieznany sprawca poprzez podanie się telefonicznie za pracownika banku, doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 1300 zł, nakłaniając mieszkańca miasta do wygenerowania sześciocyfrowego kodu BLIK pod pozorem udaremnienia próby wyłudzenia pieniędzy z rachunku bankowego prowadzonego na rzecz pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

19.01.2022r. TŁUŚCIEC, 
Funkcjonariusze ZPI KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego samochodem marki Ford Transit, 62-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, znajdującego się w stanie nietrzeźwości: 0,7 promila alkoholu w organizmie. Wymienionemu zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama