Reklama

Kryminałki: Uszkodzenia wandali w budynku przy Stacyjnej w Białej Podlaskiej

Biała Podlaska: Wybita szyba w głównych drzwiach wejściowych budynku przy Stacyjnej. // Łomazy: Nieznany sprawca, na portalu społecznościowym doprowadził mieszkankę do niekorzystnego rozporządzania mieniem. // Międzyrzec Podlaski: Nieznany sprawca, doprowadził 47-letniego mieszkańca do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi poprzez wprowadzenie go w błąd. // Dubów: 34 letni nietrzeźwy kierowca.

09.01.2022r. BIAŁA PODLASKA, ul. Stacyjna
Nieznani sprawcy, dokonali uszkodzenia mienia w ten sposób, ze wybili szybę w głównych drzwiach wejściowych do budynku. Straty oszacowano na kwotę ponad tysiąca złotych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.01.2022r. gm. ŁOMAZY,
Nieznany sprawca, na portalu społecznościowym doprowadził mieszkankę gm. Łomazy do niekorzystnego rozporządzania mieniem w kwocie ponad 200 złotych poprzez wprowadzenie w błąd co do zamiaru wywiązania się z zawartej umowy kupna sprzedaży oferowanych urządzeń elektronicznych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.01.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Nieznany sprawca, doprowadził 47-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi poprzez wprowadzenie go w błąd co do zamiaru wywiązania się z umowy sprzedaży odtwarzacza multimedialnego zawartej za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego. Zakupionego towaru ani zwrotu pieniędzy pokrzywdzony nie otrzymał do dnia dzisiejszego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

17.01.2022r. DUBÓW,
Funkcjonariusze KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Skoda 34-letniego mieszkańca gm. Biała Podlaska będącego w stanie nietrzeźwości: 1,5 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama