Reklama

Kryminałki: Oszustwo internetowe. Sfałszowana faktura. Nietrzeźwy kierowca

Małaszewicze Duże: Nieznany sprawca, za pośrednictwem strony internetowej, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkankę gminy Terespol do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. // Łomazy: Nieznany sprawca, podający się za przedstawiciela firmy z siedzibą w Bydgoszczy, wystawił sfałszowaną fakturę VAT, czym działał na szkodę mieszkańca gminy Łomazy. // Konstantynów: 52 letni nietrzeźwy kierowca.

27.12.2021r. MAŁASZEWICZE DUŻE, 
Nieznany sprawca, za pośrednictwem strony internetowej, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkankę gminy Terespol do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie ponad 2 tysięcy złotych w ten sposób, że pod pozorem zakupu ubrania w postaci sukienki przesłał pokrzywdzonej fałszywy link do odbioru płatności, a następnie uzyskując dostęp do jej rachunku bankowego dokonał wypłaty wskazanej kwoty. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

09.02.2021r. ŁOMAZY, 
Nieznany sprawca, podający się za przedstawiciela firmy z siedzibą w Bydgoszczy, realizując poprzez, zamówienie dotyczące zakupu kompletu lamp do samochodu m-ki BMW wystawił sfałszowaną fakturę VAT, czym działał na szkodę mieszkańca gminy Łomazy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.12.2021r. KONSTANTYNÓW, ul. Janowska 
Policjanci zatrzymali 52-letniego mieszkańca gm. Janów Podlaski, który kierował samochodem osobowym marki Seat, będącego w stanie nietrzeźwości: 2,9 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama