Reklama

Reklama

Kryminałki: Włamania, kradzieże, zniszczenia, uszkodzenia, oszustwa

Kijowiec: Włamanie do kontenera metalowego. Kradzież pasów transportowych, akumulatorów, wkrętów do drewna i piły spalinowej. // Rudniki: Zniszczenie huśtawki na terenie ogólnodostępnym. // Biała Podlaska: Uszkodzenie szyby czołowej w autobusie Setra przy ulicy Nocznickiego. // Międzyrzec Podlaski: Mieszkanka miasta oszukana podczas internetowej transakcji sprzedaży fotela. // Międzyrzec Podlaski: 31 letni nietrzeźwy kierowca. // Cicibór Duży: Kradzież pompy paliwa ze stacji paliw. // Biała Podlaska: Kradzież wyposażenia i mebli z niezabezpieczonego mieszkania. // Międzyrzec Podlaski: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu przez internet narzędzi akumulatorowych. // Terespol: Próba wyłudzenia pieniędzy za pośrednictwem komunikatora społecznościowego i kodu BLIK. // Biała Podlaska: Mieszkanka oszukana podczas internetowej transakcji zakupy konsoli do gier.

Posłuchaj ważnego spotu:

21.12.2021r. KIJOWIEC, 
Nieznany sprawca włamał się do wnętrza kontenera metalowego, z którego dokonał kradzieży 5 szt. pasów transportowych, 4 akumulatorów, 150 kg wkrętów do drewna oraz piły spalinowej na szkodę mieszkańca gm. Terespol. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

17.12.2021r. RUDNIKI, 
Nieznany sprawca, umyślnie dokonał uszkodzenia elementów konstrukcyjnych huśtawki poprzez ich wyłamanie powodując straty na szkodę Urzędu Gminy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

20.12.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Tomasza Nocznickiego
Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia szyby czołowej w zaparkowanym przy ulicy autobusie marki SETRA, powodując straty na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.12.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Nieznany sprawca, doprowadził mieszkankę Międzyrzeca Podlaskiego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem ten sposób, że za pośrednictwem portalu społecznościowego oferował sprzedaż fotela, gdzie po otrzymaniu zapłaty nie przesłał pokrzywdzonej zakupionego towaru ani nie zwrócił wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

22.12.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Warszawska 
Funkcjonariusze ZPI KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki Mercedes 31-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,1 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

23.12.2021r. CICIBÓR DUŻY, 
Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do skrzynki dystrybutora po byłej stacji paliw, z której dokonał kradzieży pompy paliwa, czym spowodował straty łącznej wartości 1000 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.12.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, z niezabezpieczonego mieszkania, dokonał zaboru mienia w postaci między innymi: drzwi wejściowych, drewnianego sekretarzyka, szafki na buty, odzieży, pieniędzy, telefonu komórkowego oraz zestawu kina domowego na szkodę mieszkańca miasta. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.12.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Nieznany sprawca, za pośrednictwem sklepu internetowego doprowadził mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w kwocie ponad 3 tysiące złotych w ten sposób, że wystawił ogłoszenie sprzedaży akumulatorowych elektronarzędzi, a następnie po otrzymaniu zapłaty nie przesłał pokrzywdzonemu zakupionego towaru oraz nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

22.12.2021r. TERESPOL, 
Nieznany sprawca usiłował doprowadzić mieszkańca Terespola do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w ten sposób, że za pośrednictwem komunikatora internetowego, podszywając się za pokrzywdzonego, rozesłał do jego znajomych prośbę o pożyczenie pieniędzy przy użyciu płatności BLIK. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

18.12.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w postaci pieniędzy w ten sposób, że oferował do sprzedaży używaną konsolę PS4, przyjął pieniądze na podane przez siebie konto, po czym zerwał kontakt z kupującą nie wywiązując się z umowy i nie zwracając pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama