Reklama

Kryminałki: Myśliwy na polowaniu postrzelił myśliwego

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w miniony weekend na terenie gminy Rokitno. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, podczas trwającego polowania 56-latek oddał niekontrolowany strzał z broni myśliwskiej, raniąc innego uczestnika. Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W minioną sobotę przed godziną 13.00 dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku, do którego doszło podczas polowania na terenie kompleksu leśnego w gminie Rokitno.

Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze, którzy potwierdzili zgłoszenie. Z ustaleń mundurowych wynikało, że podczas zgłoszonego polowania, jeden z jego uczestników, 56-letni mieszkaniec powiatu pruszkowskiego oddał niekontrolowany strzał z broni myśliwskiej, czym spowodował uszkodzenie ciała będącego również na polowaniu 64-latka.

Pokrzywdzony mężczyzna trafił do szpitala, natomiast 56-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Funkcjonariusze zabezpieczyli również należącą do niego broń. Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama