Reklama

Biała Podlaska: Szeregowce przy Warszawskiej

Nasz weekendowy objazd miasta Biała Podlaska. Byliśmy też na Warszawskiej. W prostokącie ulic Warszawska, Spacerowa, Grodzickiego deweloper Budowa Domów sp. z o.o. realizuje inwestycję polegającą na budowie 17. kilkusetmetrowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Wykonawcą prac są ekipy Zakładu Remontowo Budowlanego Stanisława Romaniuka.

Projekt osiedla wykonał bialski „Abrys” Pracownia Architektoniczna. Ofertę sprzedażową poznamy dopiero na wiosnę przyszłego roku. Deweloper poinformował nas, że dopiero gdy obiekty nabiorą bardziej realnego kształtu, w momencie rozpoczęcia prac wykończeniowych wewnątrz i prace związane z wykonaniem elewacji na zewnątrz inwestycja rozpocznie etap większej promocji.

W założeniu ma być to jedno z ładniejszych osiedli w mieście. Efekty wizualne mają zapewnić same budynki i ich architektura plus kolorystyka a także otoczenie z budową drogi wewnątrzosiedlowej, podjazdów i zagospodarowaniem terenu włącznie. Lokalizacyjne inwestycja jest świetnie usytuowana. Przebudowana ulica Warszawska, wraz z chodnikami i ścieżką rowerową, umożliwiająca szybki i komfortowy dojazd do centrum miasta, bliskość instytucji usługowych i oświatowych w okolicy realizowanego przedsięwzięcia to dodatkowe, ważne atuty.

 

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
mapa: bialapodlaska.geoportal2.pl
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama