Reklama

Gm. Biała Podlaska: Dodatkowy nabór na montaż instalacji solarnych

Wójt Gminy Biała Podlaska ogłasza nabór uzupełniający na montaż instalacji solarnych do przygotowania ciepłej wody użytkowej dla mieszkańców gminy Biała Podlaska.

W ramach projektu montowane będą instalacje:

– z 2 kolektorami słonecznymi – liczba domowników od 2 do 4 (koszt montażu instalacji po stronie mieszkańca wynosi 3400 zł brutto),
– z  3 kolektorami słonecznymi – liczba domowników od 5 do 6 (koszt montażu instalacji po stronie mieszkańca wynosi 3725 zł brutto),
– z 4 kolektorami słonecznymi – liczba domowników 7 i powyżej (koszt montażu instalacji po stronie mieszkańca wynosi 4105 zł brutto).

Dodatkowo, za montaż drugiej wężownicy służącej do podgrzewania wody kotłem CO oraz jako dodatkowe zabezpieczenie instalacji przed przegrzaniem, Wykonawca pobierze od mieszkańca jednorazową zryczałtowaną opłatę w wysokości 550 zł brutto.
 
W celu aplikowania o montaż instalacji należy złożyć wypełniony wniosek o montaż kolektorów słonecznych : osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy, pocztą tradycyjną lub poprzez platformę EPUAP. Po zakończeniu naboru uzupełniającego kolejnym krokiem będzie podpisanie umowy na montaż instalacji solarnej. Decyduje kolejność zgłoszeń.

***

Zadanie wykonywane jest w ramach projektu  „ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII W GMINIE BIAŁA PODLASKA”, konkurs nr RPLU.04.01.00-IZ.00-06-001/19  w ramach Osi Priorytetowej 4, Działania 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

>>> Wniosek na montaż instalacji solarnej <<<

 

Źródło: UG w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Są 2 komentarze do tego artykułu.

  1. A kiedy zostaną zamontowane solary dla tych którzy czekają od 2020 roku i we wrześniu 2021 dostali pisma aby zrobić wpłaty i do dziś nie ma montażu umówionego!!!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama